Policijos pareigūnai užsienyje ieškomus automobilius rado viename iš Kauno autoservisų - Reidas Official
Kriminalai

Policijos pareigūnai užsienyje ieškomus automobilius rado viename iš Kauno autoservisų

Kauno apskrities policijos pareigūnai pranešė, jog užsienyje ieškomi automobiliai buvo surasti viename iš Kauno autoservisų.

Antradienį, gegužės 3 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, besiaiškinantys nusikalstamus nuosavybei, viename iš Kauno rajone esančių autoservisų aptiko demontuojamus, užsienio šalyse ieškomus, automobilius. 

Gegužės 3 d. apie 10.15 val. Kauno r., Batniavos sen., Kauno policijos pareigūnai aptiko demontuojamus automobilius. Automobiliai „Mercedes-Benz Sprinter“, „Fiat Ducato“ kaimyninėje Lenkijoje buvo paieškomi nuo šių metų balandžio vidurio.

Pareigūnai toje pačio vietoje rado ir Švedijoje taip pat balandžio viduryje dingusį automobilį „BMW X5“. Pastarosios transporto priemonės detalės demontuotos į automobilį „Land Rover“.

Toje pačioje teritorijoje rastas ir dar vienas automobilis „Mercedes-Benz Sprinter“, kurio viduje aptiktas automobilio „BMW 520M“ variklis. Pastarasis automobilis buvo ieškomas Jungtinėje Karalystėje.

Maža to, įvykio apžiūros metu policijos pareigūnai rado ir automobilio „Mercedes-Benz“, kuris buvo paieškomas Jungtinėje Karalystėje, dalių. Įtarimai dėl nusikalstamos veikos pareikšti vienam Kauno rajono gyventojui (g. 1978 m.). 

Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 189 str. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų. 

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorai.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button