Šalčininkų r. naminukė nepasiekė „taškų“ (video) - Reidas Official
Kriminalai

Šalčininkų r. naminukė nepasiekė „taškų“ (video)

Vyrui gresia rimti nemalonumai – bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų. Jo vairuojamoje transporto priemonėje ir namuose kratos metu policijos pareigūnai aptiko 60 l naminės degtinės, kuri taip ir nepasiekė „taškų“.

Balandžio 10 d. Šalčininkų r. policijos komisariato pareigūnai patikrinti sustabdė automobilį „Audi A6“, kurį vairavo Butrimonių sen., Jančiūnų k. gyventojas (gimęs 1967 m.). Patikrinimo metu transporto priemonės bagažinėje, atsarginio rato vietoje, aptikta skirtingų talpų butelių su galimai namine degtine. Iš viso vyro „Audi A6“ bei kratos gyvenamojo namo teritorijoje rasta ir paimta apie 60 l namų gamybos degtinės.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d.), įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Automobilis išgabentas į saugomą aikštelę.

Šalčininkų policija dėkinga visuomenei už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją išaiškinant šiuos teisės pažeidimus ir prašo gyventojų apie žinomus panašaus pobūdžio teisės pažeidimus pranešti skubios pagalbos telefonu 112, www.epolicija.lt arba telefonu 8 700 60000.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button