Siautėję ilgapirščiai vogė: multimedijas, vairus, katalizatorius, priekinius žibintus ir kurą - Reidas Official
Kriminalai

Siautėję ilgapirščiai vogė: multimedijas, vairus, katalizatorius, priekinius žibintus ir kurą

Ketvirtadienį buvo sulaukta nemažai pranešimų apie apvogtas transporto priemones. Daugiausiai vagysčių buvo įvykdytas Vilniuje.

Apie 6 val. 37 min. Vilniuje, Taikos g., pastebėta, kad išdaužius automobilio „Renault Trafic“ galinių durelių lango stiklą, pavogta įvairūs statybiniai įrankiai. Nuostolis – 2 080 eurų.

Apie 6 val. 46 min. Vilniuje, Žemynos g., pastebėta, kad išdaužius automobilio BMW durelių lango stiklą, pavogta multimedija ir vairas. Nuostolis – 4 000 eurų.

Apie 7 val. Vilniuje, Žirmūnų g., pastebėta, kad išpjauta ir pavogta automobilio „Toyota“ katalizatorius. Nuostolis – 1 000 eurų.

Apie 7 val. 21 min. Vilniuje, Kalvarijų g., automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad išdaužius automobilio BMW durelių lango stiklą, pavogta priekiniai žibintai. Nuostolis – 1 000 eurų.

Apie 19 val.Vilniuje, J. Lebedžio g., pastebėta, kad pavogta du prie dviračio laikymo įtaiso prirakinti dviračiai: elektrinis „Eleglide F1“ be akumuliatoriaus ir rakto bei kalnų dviratis „Rockrider ST120“. Nuostolis – 1 020 eurų.

Apie 16 val. Prienų r., Veiverių sen., Veiverių mstl., vyras (g. 1983 m.) pastebėjo, kad iš sandėliuko pavogta elektrinis paspirtukas „NINIBOT“, 40 lirų dyzelinio kuro. Nuostolis – 364 eurai.

Skaityti  Vilnius tiesia naujas ir tvarko esamas gatves, įrengs beveik 5 km naujų dviračių takų

17.45 val. Mažeikiuose, Žemaitijos g., degalinėje, BMW vairuotojas įsipylė 127,46 litro benzino ir nesumokėjęs išvažiavo. Turtinė žala – 262 eurai.

Pradėti ikiteisminiai tyrimai.

5/5 - 1 balsas(-ai)
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button