Siautėję vagys savinosi: paspirtukus, dviračius, automobilius, katalizatorius ir kurą - Reidas Official
Kriminalai

Siautėję vagys savinosi: paspirtukus, dviračius, automobilius, katalizatorius ir kurą

Sekmadienį (birželio 19 d.) policijos pareigūnai sulaukė 7 pranešimų apie įvykdytas transporto priemonių ir kuro vagystes.

Vagystės Vilniuje ir apskrityje

  • Vilniaus apskr. VPK gautas moters (gimusios 1999 m.) pareiškimas, kad nuo birželio 3 d. iki birželio 19 d. 12 val. Vilniuje, Baltupio g., automobilių stovėjimo aikštelėje, buvo išpjauta ir pavogta automobilio „Toyota Prius“ katalizatorius. Nuostolis – apie 1 200 eurų.
  • Vilniaus apskr. VPK gautas vyro (gimusio 1986 m.) pareiškimas, kad nuo birželio 4 d. 16 val. iki birželio 19 d. 18 val. 20 min. Vilniuje, Juozo Balčikonio g., iš požeminės automobilių stovėjimo aikštelės buvo pavogta kalnų dviratis „GT fury expert“. Nuostolis – 1 400 eurų.

Vagystės Klaipėdoje ir apskrityje

  • Apie 09.20 val. Klaipėdoje. Taikos pr., pastebėta, kad yra pavogtas lauke paliktas prirakintas elektrinis paspirtukas „Ninebot KickScooter Max G30“.  Žala –350 eurų.
  • Apie 10.00 val. Sausio 15-osios g., Klaipėdoje, pastebėta, kad yra pavogtas vyriškas dviratis „Ghost“, kuris buvo paliktas kieme, prirakintas prie apšvietimo stulpo. Žala – 200 eurų.

Vagystės Utenoje ir apskrityje

Apie 8.28 val. vyras (g. 1973 m.) pastebėjo, kad iš namų, Molėtuose, Vilniaus g., kiemo pagrobtas jam priklausantis automobilis NISSAN X-TRAIL. Padaryta žala apie 2000 eurų.

Vagystės Telšiuose ir apskrityje

  • 14.27 val. Mažeikiuose, Skuodo g., degalinėje, nenustatyti asmenys, atvažiavę LEXUS markės automobiliu, ant kurio uždėti, įtariama, suklastoti valstybiniai numeriai, įsipylė į kanistrą 211 litrų benzino, kurio vertė 433 eurai, ir pasišalino nesumokėję.
  • Telšių r., Upynos k., jaunuolis, gim. 2006 m., iš namo kiemo pavogė savo dėdei priklausantį automobilį VW SHARAN. Užvedimo raktelis buvo paliktas automobilio salone. Apgadintas automobilis rastas Upynos k.

Dėl vagysčių pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button