Sprukdamas nuo pareigūnų bandė atsikratyti įkalčiais - Reidas Official
Kriminalai

Sprukdamas nuo pareigūnų bandė atsikratyti įkalčiais

Penktadienį buvo pranešta apie „Citroen“ markės automobilį, kuris buvo sustabdytas patikrinimui, o paprašius vairuotojo pateikti dokumentus ir atidaryti bagažinę jis bandė pasprukti nuo pareigūnų.

Kovo 18-osios popietę Dauguose, Vytauto gatvėje, Alytaus apskrities policijos pareigūnams patikrinimui sustabdžius automobilį „CITROEN C5“ paprašius pateikti dokumentus ir atidaryti bagažinę, vairuotojas nevykdė reikalavimų ir didindamas greitį ėmė važiuoti.

Pareigūnas įsėdęs į tarnybinį automobilį pradėjo persekioti bandantį pasprukti automobilį, kuris viršydamas greitį pavojingai manevravo ir kėlė pavojų eismo saugumui.

Sprukdamas nuo policijos pareigūnų vairuotojas per atidarytą keleivio pusės langą išmetė mobiliojo ryšio telefoną. Tik užblokavus „CITROEN“ automobilio vairuotojui kelią, jis sustojo.

Paaiškėjo, kad automobilį vairavo vyras (g. 1969 m.), kuriam yra atimta teisė vairuoti. O automobilio bagažinėje buvo rasta 54 000 vienetų cigarečių „WINSTON“ nepažymėtų Lietuvos Respublikos banderolėmis.

Alytaus apskrities policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Už šią nusikalstamą veiką asmeniui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button