Sulaikyti trys jaunuoliai, užpuolę autobuso vairuotoją ir sutrikdę viešąją tvarką - Reidas Official
Kriminalai

Sulaikyti trys jaunuoliai, užpuolę autobuso vairuotoją ir sutrikdę viešąją tvarką

Šių metų kovo 1 d. vakarą, apie 19.15 val., Kauno r., Domeikavoje, trys jaunuoliai (g. 1991 m., 1999 m. ir 2000 m.), veikdami kartu, įžūliu elgesiu demonstravo nepagarbą aplinkiniams bei aplinkai ir taip sutrikdė visuomenės rimtį bei tvarką užpuldami autobuso vairuotoją (g. 1975 m.).

Autobuso vairuotojui įleidus į uždarytas autobuso duris beldžiančius tris jaunuolius, pastarieji pradėjo trikdyti viešąją tvarką. Autobuso vairuotojui atsisakius jaunuolius vežti ir pareikalavus jų palikti viešąjį transportą, vienas iš asmenų ištempė autobuso vairuotoją į lauką. Trys asmenys grūmėsi su viešojo transporto vairuotoju sutrikdydami jo sveikatą.

Pasišalinę užpuolikai iškart po nusikaltimo nustatyti ir sulaikyti nebuvo. Tačiau pareigūnams tęsiant intensyvius paieškos veiksmus, peržiūrint ir autobuse įrengtas vaizdo stebėjimo kameras, pavyko nustatyti galimai nusikalstama veika įvykdžiusius asmenis. Praėjusį penktadienį visi trys jauni vyrai (du Kauno r. ir Kaišiadorių r. gyventojas) buvo sulaikyti.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariate dėl šio įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. Už įvykdytą nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokurorai.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button