Trečiadienį automobilių savininkai pranešė apie 3 vagystes, sulaikytas neblaivus ratlankius su padangomis bandęs pavogti vyras - Reidas Official
Kriminalai

Trečiadienį automobilių savininkai pranešė apie 3 vagystes, sulaikytas neblaivus ratlankius su padangomis bandęs pavogti vyras

Trečiadienį (gegužės 25 d.) policijos pareigūnai sulaukė pranešimų apie apvogtas transporto priemones. Raseiniuose buvo sulaikytas neblaivus vyras, kuris kėsinosi pavogti ratlankius su padangomis.

18.30 val. Raseiniuose, Pieninės g., neblaivus (2,99 prom.) vyras, gim. 1984 m., iš neužrakinto garažo pasikėsino pavogti lengvojo lydinio ratlankių su padangomis komplektą. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Turtas gražintas.

Apie 8 val. 20 min. Vilniuje, Justiniškių g., daugiabučio namo kieme, pastebėta, kad iš automobilio „VW Passat“, išdaužius durelių lango stiklą, pavogta įvairūs statybiniai įrankiai. Nuostolis – 3 500 eurų.

Apie 13 val. Vilniuje, M. Jankaus g., automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad išpjauta ir pavogta automobilio „Lexus RX 400H“ katalizatorius. Nuostolis – apie 1 000 eurų.

Pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button