Vilniuje sulaikytas vagystėmis iš automobilių įtariamas asmuo - Reidas Official
Kriminalai

Vilniuje sulaikytas vagystėmis iš automobilių įtariamas asmuo

Vasario 1 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai sulaikė ir uždarė į areštinę Vilniaus miesto gyventoją, kuris įtariamas vagystėmis iš automobilių.

Įtariamasis yra žinomas teisėsaugos pareigūnams, praeityje yra teistas už vagystes, plėšimus ir kitus nusikaltimus, taip pat teistas užsienio valstybėje. 

Vasario 1 dieną apie 19.55 val. Minsko pl. 2, Vilniuje, šalia „Liepkalnio slidinėjimo trasos“ esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, įtariamasis automobilių signalizacijos skenavimo įrenginio pagalba, atrakino automobilį „VW Passat“ (2011 metų gamybos), iš jo pavogė kuprinę su daiktais, o vėliau minėtą automobilį užrakino ir skubiai mėgino šalintis iš nusikaltimo padarymo vietos, tačiau buvo sulaikytas kriminalistų.

Asmuo prisipažino įvykdęs vagystę, jam paskirta kardomoji priemonė. 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d. (Vagystė).

Įtariamajam gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų. Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 1-asis skyrius. 

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Šaltinis
Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button