Vyras norėjęs priregistruoti automobilį, sužinojo, kad jis yra paieškomas kitoje šalyje - Reidas Official
Kriminalai

Vyras norėjęs priregistruoti automobilį, sužinojo, kad jis yra paieškomas kitoje šalyje

Kovo 3 d., ketvirtadienį buvo pranešama apie pavogtas ir apvogtas transporto priemones. Marijampolės gyventojas norėdamas priregistruoti automobilį, sužinojo, jog jis yra paieškomas kitoje šalyje.

Apie 13.44 val. į VĮ ,,Regitra“, Marijampolėje, Kauno g., kreipėsi vyras (g. 1989 m.), norėdamas priregistruoti automobilį „FIAT Fiorino Van“, kuriam paskelbta paieška Danijos Karalystėje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 189 str. 1 d.

Apie 16.44 val. Marijampolės sav., Kumelionių k., Kumelionių g. esančiame automobilių laužyne rastas galimai vogtas, paieškomas ir jau ardomas automobilis „BMW X6“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 189 str. 1 d.

Apie 09.00 val. Šilutės pl., Klaipėdoje, pastebėta, kad yra išdaužtas kieme stovėjusio automobilio BMW priekinių durelių lango stiklas ir pavogtas vairas. Žala – 700 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

Apie 07.25 val. Bangų g., Palangoje, pastebėta, kad yra išdaužtas automobilio BMW vairuotojo durelių lango stiklas ir pavogtas vairas. Žala – apie 1000 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

Tarp kovo 2 d. 21.00 val. ir kovo 3 d. 7.51 val. Šiauliuose, Radviliškio g., iš automobilių stovėjimo aikštelės pagrobtas vyrui, gim. 1988 m., priklausantis automobilis „Opel Insignia SPORTS TOURER“, pagamintas 2009 m. Turtinė žala – 4500 eurų.

Tarp vasario 24 d. 15.00 val. ir vasario 26 d. 4.00 val. Šiauliuose, Žemaitės g., iš automobilio TOYOTA PRIUS, kuris pagal nuomos sutartį priklauso vyrui, gim. 1957 m., pavogtas katalizatorius. Turtinė žala – 243 eurai.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button