Neseniai Kalifornijoje buvo suimtas ketvertas asmenų, kaltinamų draudimo sukčiavimu šioje valstijoje. Kaltinamieji bandė teigti, kad laukinis lokys apgadino 2010 m. automobilį „Rolls-Royce Ghost“, ir pateikė tai patvirtinančius vaizdo įrašus. Tačiau sakinyje, kurio šis autorius visiškai nesitikėjo šiandien parašyti, rašoma, kad tarp tyrėjų konfiskuotų įrodymų buvo sudėtingas meškos kostiumas ir mažiausiai „dvi poros nagų“.
Atrodo, kad pastarasis veiksnys iš dalies ir nulėmė žaidimo baigtį. Valdžios institucijos teigė, kad „nagų žymės“ transporto priemonių viduje buvo pernelyg vienodos, kad jas būtų padaręs panikos apimtas lokys, jau nekalbant apie tai, kad įbrėžimai, atrodo, rodė, jog yra šeši nagai. Lokiai turi penkis nagus. Jei tik nusikaltėliai būtų atkreipę į tai dėmesį per gamtos mokslų pamokas.
Net jei ir būtų, tai greičiausiai būtų buvę veltui. Draudimo tyrėjai nėra žinomi dėl savo humoro jausmo, o šiai bylai paskirti tyrėjai, matyt, nujautė, kad vaizdo įraše užfiksuotas žmogus su meškos kostiumu, o ne tikrasis bruinas. Kalifornijos draudimo departamentas iš tikrųjų pavedė Žuvų ir laukinės gamtos departamento biologui peržiūrėti tariamo meškos vaizdo įrašus, ir tuomet jis taip pat išreiškė nuomonę, kad tai akivaizdžiai buvo žmogus meškos kostiumu. Kitaip tariant, teatras nesuveikė ir būtent pačių nusikaltėlių pateiktas filmas suvaidino svarbų vaidmenį užantspauduojant šių sukčių, bandžiusių pasipelnyti iš maždaug 142 000 JAV dolerių, likimą.
Bet palaukite, yra dar daugiau. Tyrėjai toliau leidosi šia abejotina triušio skyle ir galiausiai nustatė, kad tie patys žmonės taip pat pateikė pretenzijas dėl panašios žalos 2015 m. „Mercedes-AMG G63“ ir 2022 m. „Mercedes-Benz E 350“. Stulbinamai demonstruodami bešališką elgesį policininkai teigia, kad pretenzijos dėl šių dviejų platformų buvo pateiktos tą pačią dieną ir dėl „Rolls“. Minėtas biologas buvo iškviestas ištirti vaizdo „įrodymų“ ir tais atvejais ir priėjo prie tos pačios išvados.