Kauno kelininkai nespėja sužiūrėti duobių gatvėse, todėl prašo gyventojų pagalbos - Reidas Official
Saugus eismas

Kauno kelininkai nespėja sužiūrėti duobių gatvėse, todėl prašo gyventojų pagalbos

Kauno miesto savivaldybė išplatino pranešimą, kuriame praneša, jog dėl didelio skaičiaus duobių Kauno miesto gatvėse kelininkai fiziškai nespėja jų visų sužiūrėti. Kauniečiai yra raginami pranešti apie pastebėtas duobes, kad jos būtų greičiau sutvarkytos.

Pastaruoju metu pastebimai svyruojanti lauko temperatūra tapo nemenku iššūkiu gatvių dangai. Kelininkai, kaip ir kasmet, šylant orams po žiemos seka situaciją ir stengiasi operatyviai tvarkyti atsivėrusias duobes. Vis dėlto jie pripažįsta, kad išsyk sužiūrėti bei įvertinti pusantro tūkstančio gatvių būklės nepavyktų be pareigingų kauniečių. Būtent vairuotojai ar praeiviai savo pranešimais smarkiai prisideda, kad žiemos padariniai Kauno mieste būtų likviduojami kur kas efektyviau.

„Puikus ir produktyvus bendradarbiavimas su miesto gyventojais padeda greitai ir be didesnių nuostolių išspręsti keliuose atsiradusias problemas. Tad ir toliau prašome miestiečių pranešti apie pastebėtas atsivėrusias duobes.

Situaciją vertiname ypač rimtai. Jeigu atsivėrusių duobių rasime tose gatvėse, kurios buvo tvarkytos per pastaruosius kelerius metus, reikalausime darbus vykdžiusių rangovų atsakomybės teikiant garantinį remontą“, – tikino Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Skaityti  Siūloma pratęsti karantiną iki vasario 28 dienos

Skambučių dėl gatvėse atsiradusių avarinių kliūčių laukia visą parą budinti miesto dispečerinė (tel.  8 800 00111). Nuotraukas ir informaciją apie atsivėrusias duobes galima pateikti ir elektroniniu paštu: [email protected] arba [email protected].

Pasak A. Pakalniškio, dėvintis keliui, jo dangoje atsiradę net ir mažiausi įtrūkimai vėliau gali virsti nemenka išdauža. Prie to ženkliai prisideda mūsiškės oro sąlygos, kai drėgmė prasiskverbia į asfalto dangą ir ten užšąla. Dėl to prastesnės būklės keliuose ir judresnėse gatvėse gali atsiverti pavojų eismui keliančios duobės.

„Tokias duobes geriausia tvarkyti sausuoju metų periodu, pasitelkiant karštą asfaltą. Visgi dabar, baigiant nutirpti sniegui ir kaupiantis vandeniui, tokios galimybės nėra. Todėl geriausia išeitis – imtis laikinųjų priemonių ir tvarkyti duobes šalto asfalto mišiniu“, – teigė „Kauno švaros“ atstovas Jonas Tumpa.

Paprastai kelininkų brigados problemas likviduoja dienos metu. Tačiau net ir naktį, sulaukę skambučio, dispečeriai stengiasi kuo greičiau pavojingas vietas pažymėti ir aptverti, kad gyventojai išvengtų netikėto savo turto apgadinimo bei finansinių nuostolių. Į visus gyventojų pranešimus operatyviai reaguoti pavesta bendrovės „Kauno švara“ specialistams.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Šaltinis
Kauno miesto savivaldybė
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button