Lietuviai bando apeiti judėjimo ribojimus: pareigūnai nepraleido beveik 2,9 tūkst. automobilių - Reidas Official
Saugus eismas

Lietuviai bando apeiti judėjimo ribojimus: pareigūnai nepraleido beveik 2,9 tūkst. automobilių

Vyriausybei paskelbus sugriežtintą eismo kontrolę nuo gruodžio 23 dienos 13 val. iki sausio 3 dienos 21 val. socialiniame tinkle „Facebook“ ir susirašinėjimo programėleje „Telegram“ viena po kitos pradėjo kurtis eismo kontrolės postų grupės. Šiuose grupėse nariai dalinasi visoje Lietuvoje įrengtų blokpostų vietomis ir patarimais kaip ir kokiais kitais keliais juos galima apvažiuoti.

Lietuviai ne tik ieško būdų ir kelių kaip apvažiuoti eismo kontrolės punktus, bet ir piktybiškai bando per juos patekti į kitas savivaldybes. Kūčių išvakarėse pareigūnai per eismo kontrolės postus nepraleido beveik 2,9 tūkst. automobilių. Dauguma per blokpostus pravažiuoti bandančių vairuotojų vyksta pas savo šeimas švęsti Šv. Kalėdų.

Pasak Policijos departamento atstovo Ramūno Matonio, dauguma sustabdytų žmonių vyko švęsti šv. Kalėdų pas gimines. Iš viso per praėjusią dieną dėl karantino pažeidimų surašytas 91 pažeidimo protokolas, iš jų septyni – automobilių patikros postuose.

„Iš viso yra surašyti 91 protokolas, daugiau rašydavom tiems, kurie piktybiškai važiavo, piktybiškai neturėjo jokios priežasties arba bandė šiaip pravažiuoti, nevykdė pareigūnų reikalavimų“, – Lietuvos radijui ketvirtadienį sakė R. Matonis.

Primename, jog eismo kontrolė postuose bus vykdoma nuo gruodžio 23 d. 13 val. iki 27 d. 21 val. ir nuo gruodžio 31 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val. Visuose punktuose dirba policijos pareigūnai ir jiems taip pat padeda Karo policija, Viešojo saugumo pareigūnai, Šaulių sąjunga ir Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Visiems norintiems išvykti iš savo gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijos ribų patariame turėti dokumentus įrodančius teisę judėti. Taip pat raginame pasiskaityti policijos išplatiną pranešimą, kuriame yra atsakyta į dažniausiai užduodamus klausimus dėl eismo judėjimo ribojimų – Svarbi informacija dėl eismo apribojimų ir atsakymai į klausimus.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Šaltinis
BNS.lt
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button