Lietuvos policijos autoparką papildė 10 naujų, nežymėtų KIA markės automobilių - Reidas Official
Saugus eismas

Lietuvos policijos autoparką papildė 10 naujų, nežymėtų KIA markės automobilių

Lietuvos policija savo socialinio tinklo Facebook paskyroje pranešė, kad jų autoparką papildė nauji nežymėti automobiliai:

„Mūsų automobilių parką papildė dar 10 naujų, nežymėtų KIA Ceed automobilių.

Trumpa automobilių charakteristika – 1,5 turbobenzinas, 160 AG, automatai, hečbekai, LED žibintai, klimato kontrolė. Taip pat įrengti paslėpti švyturėliai, garsinė signalizacija-sirena, vaizdo garso ir duomenų perdavimo įranga.

Policijos automobilių parką sudaro apie 1700 tarnybinių automobilių. Kasmet mūsų skiriamos lėšos parko atnaujinimui realiai yra daugiau nei dvigubai mažesnės nei esantis poreikis.“

Savo soc. tinklo paskyroje Lietuvos policija pasidalino naujų, nežymėtų automobilių išorės ir vidaus nuotraukomis.

Mūsų šalies vairuotojai sužinoję apie dar vieną policijos pareigūnų pirkinį pasidalino į dvi dalis. Vieni džiaugėsi, jog policijos autoparką vis papildo nauji ir būtiniausia įranga aprūpinti automobiliai, o kiti piktinosi, jog taip yra švaistomos valstybės lėšos, o pareigūnams tiek naujų automobilių tikrai nereikia.

Dar visai neseniai pareigūnų autoparką papildė 10 naujų, nežymėtu Renault markės automobilių bei vienas galingas penktos serijos BMW automobilis.

Kiekvienas naujas Lietuvos policijos pirkinys visada sukelia karštas diskusijas socialiniuose tinkluose. Vairuotojai žinodami, jog mūsų šalies keliuose patruliuoja daugybė nežymėtų automobilių turėtų jaustis saugesni bei gerai pagalvoti prieš pažeidžiant kelių eismo taisykles.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button