Naujas policijos nežymėtas automobilis BMW G30 530D xDrive
Saugus eismas

Naujas policijos nežymėtas automobilis BMW G30 530D xDrive

Antradienį susirašinėjimo programėlėje Telegram pradėjo plisti nuotraukos, kuriose kaip manoma yra užfiksuotas naujas policijos pareigūnų nežymėtas BMW markės automobilis.

Vienas iš Reidas Official bendruomenės narių informacijos kanale pasidalino juodos spalvos BMW markės automobilio nuotraukomis. Prie savo nuotraukų vyras pridėjo komentarą: „Nauja BMW nežymėta. Vilniui bus.“

Vienoje iš nuotraukų, šalia automobilio stovi vyras su policijos uniforma, todėl yra manoma, jog šis automobilis greičiausiai priklauso Lietuvos policijos autoparkui ir bus naudojamas neviešam patruliavimui.

Šis BMW modelis turi 3 litrų tūrio turbokompresorinį 6 cilindrų variklį, kuris išvysto 198KW (265 arklio galias) ir 620 Nm sukimo momentą. Nuo 0 iki 100 km/h automobilis įsibėgėja per 5.4 sek. Jeigu šis automobilis bus naudojamas neviešam patruliavimui ir kelių eismo taisyklių pažeidėjų gaudymui, kaip legendinis policijos nežymėtas Audi A6, tai greičiausiai turėtų būti padidinta jo variklio galia ir automobilis bus dar galingesnis bei greitesnis.

Po pasidalintomis BMW nuotraukomis vienas iš Reidas Official bendruomenės narių pajuokavo, jog po to, kai nuo legendinės pareigūnų nežymėtos Audi A6 sugebėjo pasprukti senas BMW, tai ir pareigūnai nusprendė persėsti į BMW.

Skaityti  Lietuvoje ilgainiui neliks krašto kelių siauresnių nei 5 metrai

Naujasis BMW jau yra pridėtas į policijos nežymėtų automobilių sąrašą.

Papildyta 2021.10.05 17:36

Lietuvos policija patvirtino, jog užfiksuotas nuotraukose automobilis priklauso jų autoparkui

Po mūsų publikuoto pranešimo socialiniame tinkle Facebook užvirė diskusijos dėl šio BMW markės automobilio. Lietuvos policija taip pat sureagavo į šį pranešimą. Savo Facebook paskyroje patvirtino, jog BMW automobilis priklauso policijos autoparkui:

Jeigu jau klausiate, tai galime patvirtinti, kad artimiausiu metu keliuose pradės dirbti dar daugiau nežymėtų policijos automobilių. Bet kokiu atveju, prieš išvažiuojant jiems dirbti į kelius, visuomenė apie tai bus informuota. P. S. Iš anksto atsakome smalsiems komentatoriams – lėšos jiems įsigyti skirtos ne iš surinktų baudų, nes sumokėtos baudos patenka ne į policijos, o į valstybės biudžetą.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button