Patikros poste sustabdytas BMW: jaunuoliai pažeidę karantino sąlygas turėjo narkotinių medžiagų (video) - Reidas Official
Saugus eismas

Patikros poste sustabdytas BMW: jaunuoliai pažeidę karantino sąlygas turėjo narkotinių medžiagų (video)

Lietuvos policija išplatino pranešimą apie Lentvaryje organizuotą netikėtą patikros postą dėl eismo tarp savivaldybių kontrolės. Vos tik įrengus postą pareigūnams papuolė pirmieji karantino sąlygų pažeidėjai, kurie su savimi turėjo narkotinių medžiagų.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato pareigūnams įkliuvo jaunuoliai – nesilaikė karantino sąlygų ir turėjo narkotinių medžiagų. Dviems jaunuoliams pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Vasario 11 d. apie 22 val. Lentvaryje, Klevų al., Reagavimo skyriaus pareigūnai organizavo netikėtą patikros postą ‒ buvo tikrinama, kaip laikomasi karantino reikalavimų.

Pareigūnams tik pradėjus darbą poste, buvo sustabdytas BMW markės automobilis, kuriame sėdėjo 25-erių ir 21-erių metų amžiaus vilniečiai. Paaiškėjo, kad jie neturi jokio teisėto pagrindo būti Trakų rajone. Vienas jų, pamatęs pareigūnus, ėmė nerimauti ir nervintis. Kaip vėliau paaiškėjo, buvo tam pagrindas – su savimi jis turėjo narkotinę medžiagą ‒ marichuaną. Jam pradėtas ikiteisminis tyrimas, abiem jaunuoliams surašyti ir administracinio nusižengimo protokolai dėl karantino taisyklių nesilaikymo. Be to, 21-erių metų jaunuolis buvo nuvežtas į Trakų ligoninę, kur po atlikto testo paaiškėjo, kad jis yra vartojęs ne tik marihuanos, bet ir kokaino.

Apie 1 val. 40 min. patikrinti buvo sustabdytas dar vienas BMW markės automobilis, kuriame sėdėjo trys jaunuoliai ‒ 21-erių metų mergina ir 24-erių ir 26-erių metų amžiaus vaikinai. Visi vietiniai gyventojai. Pradėta administracinio nusižengimo teisena dėl neleistino būriavimosi tarp skirtingų namų ūkių. 24-erių metų vairuotojas, bendraudamas su Trakų policijos pareigūnais, vengė akių kontakto, atrodė pasimetęs, jo veidas buvo išblyškęs, išsigandęs. Tai pastebėję pareigūnai paklausė, neturi jis draudžiamų daiktų ar narkotinių medžiagų. Jaunuolis iš savo striukės ištraukė ir savanoriškai pateikė narkotinę medžiagą marihuaną. Jam pradėtas ikiteisminis tyrimas. Ir šio įtariamojo atliktas šlapimo testas parodė, kad jis yra vartojęs narkotines medžiagas LSD, ecstasy ir marichuaną. Abiems jaunuoliams po šlapimo tyrimų surašyti protokolai ir dėl narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo be gydytojo paskyrimo.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button