Perspėjame: artimiausias tris dienas smarkiai snigs. Žadama apie 30 cm sniego. - Reidas Official
Saugus eismas

Perspėjame: artimiausias tris dienas smarkiai snigs. Žadama apie 30 cm sniego.

Įmonė „Grinda“ išplatino pranešimą, kuriame perspėjo Vilniaus gyventojus, jog nuo šiandien artimiausias tris dienas Vilniuje smarkiai snigs. Žadama apie 30 centimetrų sniego.

DĖMESIO! SENIAI NEMATYTAS SNYGIS

Sinoptikai prognozuoja, kad šiandien, apie 16–17 val. (kiti šaltiniai rodo 14–15 val.) Vilniuje prasidės kelias dienas truksiantis snygis. Per artimiausias tris paras sniego danga gali išaugti net iki 30 cm. Primename: jei per dvylika ar mažiau valandų iškrenta 20–30 mm kritulių, snygis jau yra stichinis, o jei per tiek pat laiko išauga sniego dangos storis, snygis – katastrofinis.

Orų prognozė
Orų prognozė.

Tokio kiekio sniego, kurio tikimasi sulaukti nuo sausio 25 iki 28 dienos, patyrę žiemos tarnybos darbuotojai nematė jau 15 metų.

Mūsų laukia trys bemiegės paros – dirbs visi žiemos tarnybos darbuotojai, bus panaudota visa turima technika.

Laiko svarstyti, kas būtų, jei būtų, tikrai neturime, todėl veikti pradėjome nedelsiant.

Šiandien, apie 4:15 val., „Grindos“ žiemos tarnybos darbuotojai jau plušėjo visame mieste – prevenciškai druska bei smėlio ir druskos mišiniais nubarstyti visi prižiūrimi maršrutai, ypatingą dėmesį skiriant atkarpoms, kuriose tikimybė susidaryti nepalankioms eismo sąlygoms buvo didžiausia – miškingoms ir arčiau vandens telkinių esančioms vietovėms, tiltams, viadukams;

Nuo 14 val. specializuota gatvių priežiūros technika budės gatvėse, kuriose eismo trikdžiai labiausiai apsunkintų judėjimą mieste: T. Narbuto, Olandų, V. Kudirkos, S. Batoro, Ukmergės, Gariūnų, Pergalės, Ozo, Žaliųjų ežerų, Popieriaus, Mileišiškių, Rokantiškių, Kalno gatvėse bei Savanorių prospekte.

Norime paprašyti visų kantrybės, nes esant tokiam intensyviam snygiui, visas 1690 „Grindos“ prižiūrimų gatvių idealiai nuvalyti – nėra įmanoma. Norime informuoti, kad gatves valysime prioriteto tvarka. Pirmiausia bus valomos gatvės, kuriomis vyksta viešojo transporto eismas. O tik vėliau – aptarnaujančios ir pagalbinės. Primename, kad pagal atnaujintą gatvių priežiūros standartą, esame įsipareigoję gatves nuvalyti per 6 val. nuo snygio pabaigos.

VISŲ GYVENTOJŲ PRAŠOME:

Jeigu nėra būtinybės, likite namuose, niekur nevažiuokite;

Jei tenka važiuoti nusipirkti maisto, vykti į darbą/grįžti iš darbo ir t.t., kelionę planuokite su didesne laiko atsarga;

Nestatykite automobilių šalia didelių medžių – dėl didžiulio kiekio sniego apdrabos gali neatlaikyti jų šakos ir apgadinti Jūsų turtą. Medžiai taip pat gali išvirsti ir užblokuoti važiuojamąją kelio dalį, tad saugokites ir apie tokius atvejus nedelsiant praneškite mums trumpuoju telefono numeriu 1355!

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button