Policija informuoja apie eismo kontrolės pokyčius tarp savivaldybių ir perspėja dėl baudų - Reidas Official
Saugus eismas

Policija informuoja apie eismo kontrolės pokyčius tarp savivaldybių ir perspėja dėl baudų

Lietuvos policija antradienį vakare išplatino pranešimą, kuriame informuoja apie pokyčius eismo kontrolės punktuose tarp savivaldybių. Taip pat perspėja dėl atsakomybės už bandymą piktybiškai apeiti apribojimus bandant be jokio pagrindo patekti į kitą savivaldybę.

Svarbi informacija tiems, kam šiomis dienomis būtina vykti į kitą savivaldybę.

Tam tikruose postuose policija keis kontrolės kryptis, t.y. postuose dirbantys pareigūnai tikrins ne įvažiuojančius į miestus vairuotojus, tačiau ir išvažiuojančius (arba vykstančius abejomis kryptimis). Tokia taktika dažniau bus taikoma didžiųjų miestų savivaldybėse, tačiau gali pasitaikyti atvejų ir mažesniuose miestuose.

Pareigūnai, nustatę, kad asmuo piktybiškai bando patekti į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybę, neturėdamas tam jokio pagrindo, žymiai dažniau ne tik pareikalaus nutraukti kelionę ir grįžti namo, tačiau ir taikys už pažeidimus atsakomybę. Jei nėra būtinybės, likite namuose.

Primename, jog eismo kontrolės punktai bus įrengti nuo gruodžio 23 d. 13 val. iki 27 d. 21 val. ir nuo gruodžio 31 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val. Įrengtuose blokpostuose dirbs ne tik policijos pareigūnai, bet ir Karo policija, Viešojo saugumo pareigūnai, Valstybės sienos apsaugos tarnyba, ir Šaulių sąjunga. Į pagalbą yra pasitelkti trikojai greičio matuokliai ir bepiločiai dronai.

Aktuali informacija apie eismo kontrolės punktus

Reidas Official bendruomenės nariai kiekvieną dieną dalinasi aktualia informacija apie eismo kontrolės punktus ir kita svarbia informacija iš Lietuvos kelių informacijos kanaluose. Prieš keletą dienų mūsų nariai pasidalino informacija ir žemėlapiais apie eismo kontrolės punktus kiekviename Lietuvos mieste ir valstybinės reikšmės keliuose.

Visus Lietuvos gyventojus raginame likti namuose dėl savo ir kitų saugumo.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button