Policiją įspėja: bandantiems apeiti judėjimo ribojimą tolerancijos bus mažiau, griežčiau vertinsime pažeidėjus ir taikysime atsakomybę - Reidas Official
Saugus eismas

Policiją įspėja: bandantiems apeiti judėjimo ribojimą tolerancijos bus mažiau, griežčiau vertinsime pažeidėjus ir taikysime atsakomybę

Lietuvos policija išplatino pranešimą, kuriame perspėjo, jog bandantiems apeiti asmenų judėjimo ribojimą tarp savivaldybių bus mažiau tolerancijos, pažeidėjai bus vertinami griežčiau ir už tai bus taikoma atsakomybė.

Prasidėjus eismo ribojimams tarp savivaldybių šalies gyventojai pradėjo buriuotis į socialiniame tinkle „Facebook“ ir susirašinėjimo programėlėje „Telegram“ grupes. Šiuose grupėse žmonės dalinasi informacija apie eismo kontrolės postų vietas ir kelius, kuriais galima juos apvažiuoti.

„Pastebime, kad vairuotojai jau įprato prie policijos stacionarių postų, žino vietas, kur jie įrengti, tad bando piktnaudžiauti, juo apvažiuodami. Įspėjame, kad tolerancijos bus mažiau, griežčiau vertinsime pažeidėjus ir taikysime atsakomybę. Nuo šios dienos keičiame savo darbo taktiką, policijos postai bus mobilūs, gali atsidurti bet kada ir bet kurioje vietoje, postų vietos bus nuolat keičiamos. Laikykitės reikalavimų, be reikalo nevykite į kitas savivaldybes.“ – Lietuvos policija pranešė savo socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje.

Šį pranešimą policija išplatino šiandien, nes sausio 3 dieną buvo pratęstas eismo ribojimas tarp savivaldybių iki sausio 31 dienos. Šis sprendimas sausio 17 dieną bus dar kartą peržiūrėtas.

Primename, jog asmenų judėjimo ribojimas tarp savivaldybių buvo paskelbtas nuo 2020 m. gruodžio 16 d. Nuo to laiko per eismo kontrolės postus buvo nepraleistos 44 643 transporto priemonės, o už karantino pažeidimus buvo nubausti 1977 asmenys.

Aktuali informacija apie įvykius šalies keliuose

Reidas Official informacijos kanaluose nariai kiekvieną dieną dalinasi aktualia informacija ir svarbiais įvykiais iš mūsų šalies kelių. Kiekvieną dieną bendruomenės nariai praneša apie eismo įvykius, kamščius ar kitus svarbius įvykius keliuose.

Raginame visus mūsų šalies gyventojus esant galimybei likti namuose. Jeigu turite pagrįstų ir neatidėliotinų priežasčių, kad išvažiuoti iš savo gyvenamosios vietos savivaldybės ribų rekomenduojame prieš tai darant perskaityti policijos išplatintą pranešimą: „Svarbi informacija dėl eismo apribojimų ir atsakymai į klausimus“.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button