Šiauliuose trikojis užfiksavo šių metų didžiausią greičio viršijimą - Reidas Official
Saugus eismas

Šiauliuose trikojis užfiksavo šių metų didžiausią greičio viršijimą

Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą apie pareigūnų vykdytą greičio viršijimų fiksavimą trikojais greičio matuokliais. Vasario 16 dieną Šiauliuose buvo užfiksuotas šių metų greičio viršijimo rekordininkas.

Šiauliai turi šių metų greičio rekordininką, kuris jį užfiksavusio trikojo gal nė nespėjo pastebėti.

Šventinės vasario 16-osios popietę, kiek po 16 val., trikojis greičio matuoklis užfiksavo 130 km/h greičiu Architektų gatve skriejusį automobilį, kai toje atkarpoje leistinas 50 km/h greitis.

Už šį pažeidimą vairuotojui skrajūnui gresia ne tik piniginė bauda, bet ir priverstinis poilsis nuo vairavimo. Nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 50 km/h užtraukia baudą nuo 450 iki 550 eurų ir neturintiems teisės vairuoti – nuo 450 iki 700 eurų, o taip pat teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo 1 iki 8 mėnesių, o pradedantiesiems vairuotojams – nuo 1 metų iki 1 metų ir 6 mėnesių.

Policija primena, kad žiema visiems eismo dalyviams sudėtingesnis laikas, o dėl permainingų orų sunku nuspėti ar kelio danga nėra slidi. Transporto priemonių vairuotojai yra atsakingi už savo, keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumą, todėl labai svarbu numatyti kelyje galinčius pasitaikyti pavojus ir spėti į juos sureaguoti. Kuo greičiau važiuoja transporto priemonė, tuo vairuotojui lieka mažiau laiko stebėti ir prognozuoti ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių veiksmus. Protingas vairuotojas važiavimo greitį moka pasirinkti atsižvelgdamas į eismo sąlygas ir, kai būtina, važiuoti lėčiau.

Šis pavyzdys rodo, kad tikrai ne visi vairuotojai tinkamai įvertina galimas rizikas kelyje, sąmoningai viršydami leistiną greitį daugiau nei dvigubai!

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button