Sostinėje užfiksuoti nauji nežymėti policijos automobiliai - Reidas Official
Saugus eismas

Sostinėje užfiksuoti nauji nežymėti policijos automobiliai

Pirmadienį Vilniuje buvo užfiksuoti nauji nežymėti policijos automobiliai. Vaizdo įrašas susilaukė daugybės sostinės vairuotojų komentarų.

Apie naujus nežymėtus policijos automobilius Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė vienas iš Reidas Official bendruomenės narių. Vyras pasidalino vaizdo įrašu, kuriame yra užfiksuoti naujieji nežymėti automobiliai ir pridėjo komentarą: „Vilniuje policija gavo naujų žaisliukų. Saugokitės, nes visi patruliuos Vilniuje.“

Reidas Official bendruomenės nario pasidalintame vaizdo įraše yra matomi 10 „Renault“ markės automobilių su įmontuotais mėlynos ir raudonos spalvos specialiųjų tarnybų švyturėliais. Nors video medžiagoje yra matomi 10 automobilių, bet įrašo autorius teigė, jog naujų nežymėtų automobilių yra 12.

Jau ankščiau buvo kalbama, jog Lietuvos policijos autoparką turėtų papildyti apie 10 naujų nežymėtų automobilių, kurie bus skirti eismo priežiūrai stiprinti. Buvo paminėta, jog automobiliai nebus itin galingi, turės apie 130 arklio galių ir skirti jie bus neviešam patruliavimui fiksuojant KET pažeidimus nestabdant transporto priemonių ir neturint jokio kontakto su pažeidėjais.

Policijos pareigūnams nėra būtinybės stabdyti kiekvieną KET pažeidėją, nes užfiksavus pažeidimą jis patenka į Administracinių nusižengimų registrą (ANR) ir vairuotojui automatiškai yra suformuojama bauda, kuri yra atsiunčiama į el. paštą. Taip pat gautas baudas galima pasitikrinti internetu.

Šiais metais taip pat buvo pristatytas ir galingas nežymėtas penktos serijos „BMW“ automobilis, kuris turi 3 litrų tūrio turbokompresorinį 6 cilindrų variklį, kuris išvysto 198KW (265 arklio galias) ir 620 Nm sukimo momentą. Nuo 0 iki 100 km/h automobilis įsibėgėja per 5.4 sek.

Vairuotojai žinodami, jog šalies keliuose patruliuoja daugybė nežymėtų policijos automobilių turėtų susimąstyti prieš darant kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button