Svarbi informacija: eismo ribojimas tarp savivaldybių pratęsiami iki sausio 31 dienos - Reidas Official
Saugus eismas

Svarbi informacija: eismo ribojimas tarp savivaldybių pratęsiami iki sausio 31 dienos

Šiandien buvo išplatintas pranešimas, jog eismo ribojimas tarp šalies savivaldybių, kuris turėjo baigti sausio 3 dieną yra pratęsiamas iki sausio 31 dienos. Taip pat buvo paminėta, jog sausio 17 dieną šis sprendimas bus dar kartą peržiūrėtas.

„Šiandien Vyriausybė pritarė šios dienos neeiliniame posėdyje susirinkusios Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisijos, (toliau – VESK), kuriai pirmininkauja vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, siūlymui pratęsti asmenų judėjimo tarp savivaldybių ribojimą iki šių metų sausio 31 dienos.

Tokį sprendimą Vyriausybė priėmė, atsižvelgusi į analitikų pateiktą pandemijos situacijos analizę, iš kurios matyti, kad Lietuvoje situacija vis dar yra labai rimta, nepaisant sumažėjusio gyventojų mobilumo per šventinį laikotarpį.

Šiuo metu, kaip pastebi ekspertai, Lietuva išlieka viena iš valstybių lyderių pagal Covid-19 viruso paplitimą visuomenėje.
Šis Vyriausybės sprendimas galės būti peržiūrėtas po dviejų savaičių, sausio 17 dieną, atsižvelgus į naujausius sergamumo ir mirčių nuo koronaviruso infekcijos šalyje duomenis ir tendencijas.“ – šaltinis koronastop.lrv.lt

Judėjimas tarp savivaldybių leidžiamas tik esant būtinybei. Ribojimai asmenų judėjimui tarp savivaldybių pratęsiami iki sausio 31 d. 24 val.

Vykti į kitą savivaldybė leidžiama, kai vykstama:

  • į tarptautinius keleivių maršrutus aptarnaujančius oro, jūrų uostos, autobusų stotis ar iš jų;
  • į savo gyvenamosios vietos savivaldybę;
  • dėl artimųjų giminaičių mirties;
  • atlikti darbo, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje;
  • dėl sveikatos priežiūros paslaugų;
  • dėl kitų objektyviai pagrįstų neatidėliotinų priežasčių, kai vykti į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę neišvengiamai būtina;
  • į savivaldybę, kurioje yra nekilnojamasis turtas, priklausantis vienam iš šeimos ar namų ūkio narių nuosavybės teise ir, kai vyksta vienos šeimos ar vieno namų ūkio nariai.

Jeigu turite pagrįstų ir neatidėliotinų priežasčių, kad išvažiuoti iš savo gyvenamosios vietos savivaldybės ribų rekomenduojame prieš tai darant perskaityti policijos išplatintą pranešimą: „Svarbi informacija dėl eismo apribojimų ir atsakymai į klausimus“.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Šaltinis
Koronastop
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button