Saugus eismas

Užfiksuotas pareigūnas matuojantis greitį pasislėpęs viešojo transporto stotelėje (video)

Ketvirtadienio dieną vienas iš Reidas Official bendruomenės narių Reidas Vilniuje informacijos kanale pasidalino įdomiu vaizdeliu, kurį užfiksavo važiuodamas namo. Pro viešojo transporto stotelę važiavę vairuotojas ir keleivis pastebėjo stotelėje pasislėpusi ir transporto priemonių greitį su taip vadinamu „fenu“ matuojantį policijos pareigūną.

Balandžio 22 d., apie 15:00 val., važiuodami namo Minsko plentu du vyrai viešojo transporto stotelėje pastebėjo asmenį su keistu prietaisu rankoje. Privažiavę arčiau vyrai suprato, jog tai yra policijos pareigūnas, kuris stovėjo pasislėpęs viešojo transporto stotelėje ir matavo pravažiuojančių transporto priemonių greitį.

Abu automobilio keleiviai buvo labai nustebę ir sustojo prie stotelės, kad paklausti pareigūno ką jis čia veikia. Vienas iš vyrų paklausė pareigūno: „O čia taip normalu stotelėje stovėti?“. Pareigūnas mandagiai atsakė, jog tai yra normalu ir jis dirba savo darbą.

Vyrai stebėjosi, jog jiems dar neteko matyti tokio vaizdelio, kai pareigūnas stovi stotelėje pasislėpęs ir matuoja automobilių greitį.

Vienas iš automobilyje buvusių vyrų juokaudamas paklausė pareigūno: „Greitį šaudote ar orą matuojate?“. Pareigūnas supratęs juokelį atsakė, jog matuoja orą.

Taip pat vaizdelį užfiksavusiems vyrams buvo įdomu kur pareigūnas paslėpė savo tarnybinį automobilį, nes niekur šalia jo nebuvo matyti. Pareigūnas neatsakė į šį klausimą, nes dėl pravažiuojančių šalia viešojo transporto stotelės automobilių jis blogai girdėjo ko klausia sustoję ir automobilyje sedėję vyrai.

Pareigūnas vyrams pasiūlė išlipti iš automobilio ir padiskutuoti, bet vyrai tik palinkėjo savo darbą atliekančiam pareigūnui sėkmės ir nuvažiavo.

Norite stebėti eismo sąlygas keliuose realiu laiku? Prisijunkite prie Reidas Official informacijos kanalų.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus

Susiję straipsniai

Back to top button