Vykdant neblaivių vairuotojų kontrolę įkliuvo girtas pareigūnas - Reidas Official
Saugus eismas

Vykdant neblaivių vairuotojų kontrolę įkliuvo girtas pareigūnas

Lietuvos policija išplatino pranešimą, kuriame pranešė, jog vykdant neblaivių vairuotojų kontrolę įkliuvo girtas pareigūnas. Vyras atsisakė tikrintis girtumą.

Šiaulių apskrities policijos Kelių policijos tarnybos pareigūnai kovo 3-iosios rytą, Šiaulių rajone vykdydami prevencinę priemonę, skirtą neblaivių vairuotojų kontrolei, Bubių kaime sustabdė „Volkswagen Passat“, nuo kurio vairuotojo sklido alkoholio kvapas. Paaiškėjo, kad vairuotojas – tai Patrulių rinktinės vyriausiasis patrulis. Kolega pavadinti būtų nelabai tikslu, nes 32 metų vyras jau penkeri metai kaip nedirba, nes yra vaiko priežiūros atostogose.

Šis Šiaulių rajono gyventojas dirbti Šiaulių apskrities policijoje pradėjo prieš dešimtmetį, tačiau realiai tedirbo penkerius metus. 2015 metų gruodį jis išėjo vaiko priežiūros atostogų, kuriose yra iki šiol, nes, gimus antram vaikui, jis vėl pasinaudojo teise pratęsti atostogas.

Matyt, per atostogų laikotarpį vyras tiek atsipalaidavo, kad užmiršo, ką įpareigoja policijos pareigūno vardas ir jį savo elgesiu pažemino.

Sulaikytasis tikrintis girtumą atsisakė. Girtumo patikros vengimas vairuotojo nuo atsakomybės negelbėja. Už girtumo patikrinimo vengimą yra numatyta baudžiamoji atsakomybė. Todėl vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, jam pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, esant apsvaigus nuo alkoholio.

Skaityti  Pacientų pavėžėjimo organizavimo projektas – jau Vyriausybėje

Nors sulaikytasis ir buvo atostogose, tačiau nustatyta tvarka jo elgesį turi įvertinti Imuniteto ir vidaus tyrimų skyrius, kurio darbuotojai jau pradėjo tarnybinį patikrinimą dėl galimo pareigūno vardo pažeminimo. Pagal Vidaus tarnybos statutą, pareigūno vardo pažeminimas yra vienas iš atleidimo iš tarnybos pagrindų.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button