Vilniuje užfiksuotas naujas nežymėtas policijos BMW automobilis
Technika

Vilniuje užfiksuotas naujas nežymėtas policijos BMW automobilis

Penktadienį soc. tinkle Facebook vienas iš bendruomenės Reidas Official narių pasidalino naujo policijos nežymėto BMW automobilio nuotrauka, kuris buvo pastebėtas Vilniuje.

Spalio 5 dieną pranešėme apie naują Lietuvos policijos autoparką papildžiusį BMW 530D automobilį. Naujiena susilaukė daug skaitytojų dėmesio ir komentarų. Lietuvos policija taip pat sureagavo į nutekintas naujojo nežymėto automobilio nuotraukas. Sekančią dieną po paskelbtos naujienos Lietuvos policija patvirtino, jog nuotraukose užfiksuotas BMW markės automobilis tikrai priklauso jų autoparkui.

Šiandien Reidas Vilniuje informacijos kanale išplatinta naujojo nežymėto BMW automobilio nuotrauka vairuotojams sukėlė klausimų. Vairuotojai komentaruose domėjosi, ar naujasis policijos pareigūnų „žaisliukas“ jau yra naudojamas neviešam ir viešam patruliavimui. Lietuvos policija savo Facebook paskyroje minėjo, jog BMW automobilis bus pristatytas visuomenei, o tik vėliau bus pradėtas naudoti darbui.

Prieš pradedant darbą, automobilis turi būti pilnai jam paruoštas. Būtina įmontuoti į policijos automobilį visą reikalingą įrangą darbui, kad pareigūnai galėtų tramdyti kelių eismo taisyklių pažeidėjus atliekant neviešą ir vietą patruliavimą.

Šis BMW modelis turi 3 litrų tūrio turbokompresorinį 6 cilindrų variklį, kuris išvysto 198KW (265 arklio galias) ir 620 Nm sukimo momentą. Nuo 0 iki 100 km/h automobilis įsibėgėja per 5.4 sek.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button