Užfiksuotas chuliganiškai vairuojantis Ukrainos pilietis (video) - Reidas Official
Video iš vaizdo registratoriaus

Užfiksuotas chuliganiškai vairuojantis Ukrainos pilietis (video)

Vairuotojo automobilyje sumontuotas vaizdo registratorius užfiksavo grubų automobilio su Ukrainos valstybiniais numeriais kelių eismo taisyklių pažeidimą. Vaizdo įrašas pateiktas žemiau.

Nori pasidalinti užfiksuotu vaizdo įrašu? DALINKIS.

Pirmadienį vakare su mumis susisiekęs skaitytojas pasidalino vaizdo įrašu, kurį užfiksavo sekmadienį (birželio 12 d.) važiuodamas Baltijos keliu link Vilniaus šalia degalinės „EMSI“.

Pirmoje juostoje važiavęs skaitytojas pastebėjo, jog jam iš galo kelkraščiu skrieja automobilis. Didesniu nei srauto greičiu važiavęs „Toyota“ markės automobilis apsilenkė automobilius važiavusius pirmoje bei antroje eismo juostose ir pats sugrįžo į pirmą eismo juostą.

Grubus KET pažeidimas gali kainuoti nemažą pinigų sumą ir vairuotojo pažymėjimą

Važiavimas kelkraščiu, kai automobilių kolona apvažiuojama iš dešinės, traktuojama kaip chuliganiškas vairavimas ir vairuotojui užtraukia administracinę atsakomybę pagal Administracinių nusižengimo kodekso 420 str. 2 d.

Chuliganiškas vairavimas yra traktuojamas tuo atveju, kai transporto priemonės yra apvažiuojamos iš dešinės, kai tai yra daroma važiuojant kelkraščiu, o ne pirmąją eismo juosta.

Už šį grubų kelių eismo taisyklių pažeidimą „Toyota“ markės automobilio vairuotojui gali būti skirta 450 – 550 eurų bauda (be vairuotojo pažymėjimo 750 – 1000 eurų) ir privalomas teisių atėmimas nuo 12 iki 24 mėnesių.

Informacija apie atsakomybę ir skiriamas nuobaudas už kelių eismo taisyklių pažeidimus: Baudos už KET pažeidimus.

4.7/5 - 16 balsas(-ai)

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button