Neblaiviam ir beteisiam vairuotojui – protokolas už visą eilę KET pažeidimų - Reidas Official
Baudos kvitas

Neblaiviam ir beteisiam vairuotojui – protokolas už visą eilę KET pažeidimų

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, rugpjūčio 2–8 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 540 greičio viršijimo atvejų.


Vakar, vėlyvą sekmadienio vakarą, apie 22.20 val., Kaune, T. Masiulio g., užfiksuotas gerokai greitį viršijęs „BMW“ automobilis, kuris miesto gatvėmis, kur leidžiamas 50 km/val greitis, važiavo 122 km/val greičiu. Vairuotojui automatiniu būdu suformuotas ir išsiųstas protokolas su administraciniu nurodymu.


Tą pačią dieną, rugpjūčio 8-ąją, apie 11.40 val. Jonavos r., Upninkų kaime patruliuojantys pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „VW Passat“, kurį, kaip paaiškėjo, vairavo neblaivus vyras (gim. 1990 m.). Vairuotojas prisipažino vartojęs alkoholio ir iš vakaro, ir ryte – jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,74 prom. Policijos pareigūnai taip pat nustatė, kad vyrui įsiteisėjęs teismo nuosprendis uždrausti naudotis teise vairuoti transporto priemones 5 metus – už vairavimą neturint teisės to daryti vyrui surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Taip pat nustatyta, kad automobiliui neatlikta privalomoji techninė apžiūra, transporto priemonė neapdrausta ir privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

Skaityti  Jaunuoliui įžeidusiam pareigūnus „Facebook“ soc. tinkle - administracinė atsakomybė

Dar vienas neblaivus vairuotojas Jonavos rajone, šįkart dviračio, buvo išaiškintas tą pačią sekmadienio popietę, kiek anksčiau – apie 11.30 val. Žeimių miestelyje neblaivus dviratį vairavo Jonavos rajono gyventojas (gim. 1969 m.). Dviratininkui buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,06 prom. ir surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Savaitgalį, rugpjūčio 7–8 d., Kaune ir Jonavos rajone buvo vykdyta policinė priemonė, skirta neblaiviems vairuotojams ir įvairiems KET pažeidimams išaiškinti. Patikrinus apie 1,5 tūkst. transporto priemonių, išaiškinta 11 neblaivių automobilių vairuotojų ir 2 dviratininkai. Taip pat nustatyti ir 5 beteisiai vairuotojai, tarp jų du asmenys, vairavę transporto priemones, kai teisė vairuoti buvo atimta. Fiksuota ir keletas pėsčiųjų bei dviratininkų padarytų KET pažeidimų.

 
Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 15 neblaivių vairuotojų ir 7 dviratininkus. Taip pat nustatyta ir 18 asmenų, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button