Neblaivus vilkiko vairuotojas iš Lenkijos bandė papirkti pareigūnus - Reidas Official
Baudos kvitas

Neblaivus vilkiko vairuotojas iš Lenkijos bandė papirkti pareigūnus

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą apie pilietį iš Lenkijos, kuris vairuodamas vilkiką įkliuvo pareigūnams būdamas neblaivus. Vairuotojas norėdamas išvengti atsakomybės paliko policijos pareigūnų duryse 150 Eur.

2021 m. kovo 9 d. apie 8 val. ryto Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai nutraukė neblaivaus Lenkijos piliečio kelionę vilkiku „Scania“. Pareigūnams patikrinus minėto vilkiko vairuotoją alkotesteriu, šis parodė 0,68 prom. girtumą.

Lenkijos piliečio rūpesčiai tuo nesibaigė, nes jis vengdamas administracinės atsakomybės į tarnybinio automobilio dureles įdėjo 150 Eur, už tai, kad nebūtų surašomas administracinio nusižengimo protokolas. Pareigūnai sureagavo principingai, įformino kyšio davimo faktą ir taip Lenkijos pilietis „užsidirbo“ ne tik administracinę, bet ir baudžiamąją atsakomybę.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 227 str. ir administracinė teisena pagal LR Administracinių nusižengimų kodekso 422 str. 5 d.

Norėdami sužinoti kokios nuobaudos gresia už vairavimą girtam arba apsvaigus paskaitykite straipsnį Baudos už girtumą vairuojant ar esant apsvaigus.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Šaltinis
Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button