Vilniuje reido metu įkliuvo neblaivus vairuotojas su degalinės pistoletu bake (video) - Reidas Official
Baudos kvitas

Vilniuje reido metu įkliuvo neblaivus vairuotojas su degalinės pistoletu bake (video)

Pentadienį vakare per Vilniaus policijos pareigūnų rengiamą reidą įkliuvo neblaivus „Opel“ vairuotojas. Reido dalyvius prajuokino tai, jog automobilio bake buvo iš degalinės nuplėštas pistoletas.

Apie policijos pareigūnų rengiamą vairuotojų blaivumo patikrą Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė bendruomenės nariai.

Penktadienį vėlai vakare policijos pareigūnai reidą pradėjo Naujojoje Vilnioje, Pergalės g. Čia buvo tikrinamas transporto priemonių vairuotojų blaivumas.

Apie 23.30 val. pareigūnai patikrinimui sustabdė „Opel“ markės automobilio vairuotoją. Iš karto buvo pastebėta, jog vairuotojas yra akivaizdžiai neblaivus, bet pareigūnus ir kitus reido dalyvius labiau nustebino ir prajuokino kitas dalykas. Apėjus neblaivaus vairuotojo automobilį buvo pastebėta, jog iš atidaryto bako kyšo degalinės pistoletas.

Pokalbio su neblaiviu „Opel“ vairuotoju metu vienas iš žurnalistų „Hibridinis paparacas“ pasidomėjo ar vyras neseniai buvo degalinėje. Vairuotojas patvirtino, jog degalinėje buvo, o kai buvo paklaustas apie iš bako pamirštą ištraukti degalų pistoletą, nesuprato apie ką eina kalba.

Neblaivus vyras savo akimis pamatęs, jog iš jo automobilio bako kyšo degalų pistoletas nustebo. Žurnalistui paklausus: „Tai nepamatėt?“, vyras atsakė: “Nepamačiau, nepamačiau. Niekaip.. Visai nepamačiau“.

Policijos pareigūnas paprašė vyro „prasipūsti“ į alkotesterį. Prietaisas parodė 1,34 promilės.

Pasidomėjus vyro biografija tapo aišku, jog jis niekada nėra turėjęs vairuotojo pažymėjimo, bet vairuoti labai mėgsta. Vyras jau daugybė kartų buvo baustas, bet vairuoti nenustoja be vairuotojo pažymėjimo nei blaivas, nei girtas. Jau 39 kartus baustas vyras penktadienio vakarą buvo nubaustas 40-tą kartą.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button