Vilniuje „BMW“ pilotas pro važiuojančius automobilius „praskrido“, kaip pro stovinčius (video) - Reidas Official
Eismas

Vilniuje „BMW“ pilotas pro važiuojančius automobilius „praskrido“, kaip pro stovinčius (video)

Vilniuje užfiksuotas „BMW“ markės automobilio pilotas, kuris pro važiuojančius automobilius „praskrido“, kaip pro stovinčius.

Reidas Official skaitytojas atsiuntė vaizdo įrašą, kurį užfiksavo Kovo 1d. Vilniuje, Pilaites pr. Vaizdo registratoriaus užfiksuotame įraše yra matomas akivaizdžiai leidžiamą važiavimo greitį viršijantis „BMW“ automobilis.

Vaizdo įrašo pradžioje yra matoma, jog visi eismo dalyviai panašiu greičiu važiuoja nuo sankryžos, bet staiga vaizdo registratoriaus matymo lauke pasirodo automobilis, kuris ryškiai važiuoja greičiau nei kiti eismo dalyviai.

„BMW“ automobilis dideliu greičiu tiesiog praskrieja pro kitus automobilius keisdamas eismo juostas ir nuvažiuoja Pilaitės mikrorajono link.

Laimei, ši kelionė nesibaigė tragiškai, nes dažnai tokie pasivažinėjimai baigiasi nelaimingai ir su pasekmėmis.

Dar 2021 m. rugpjūčio mėnesį vaizdo registratoriumi buvo užfiksuotas toje pačioje vietoje dideliu greičiu važiavęs ir eismo juostas keitęs vairuotojas, kurio pasivažinėjimas baigėsi avarija. Nesuvaldęs savo „Mercedes-Benz“ markės automobilio vairuotojas užlėkė ant borto ir numušė apšvietimo stulpą (video).

Norime priminti vairuotojams, jog nepamirštumėte ne tik apie savo, bet ir kitų eismo dalyvių bei pėsčiųjų saugumą. Kelyje esate ne vieni, todėl privalote būti atsakingi ir laikytis kelių eismo taisyklių.

Vairuotojams viršijantiems leidžiama važiavimo greitį gresia nuobaudos, kurias galite pažiūrėti čia.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button