Avarija Vilniuje: dideliu greičiu į apsaugos automobilį atsitrenkęs vyras paspruko iš įvykio vietos - Reidas Official
Baudos kvitasEismo įvykiai

Avarija Vilniuje: dideliu greičiu į apsaugos automobilį atsitrenkęs vyras paspruko iš įvykio vietos

Sekmadienį vakare Vilniuje buvo pranešta apie avariją, kurios metu susidūrė du lengvieji automobiliai. Avariją sukėlęs „Audi“ vairuotojas iš karto po įvykio apsisuko ir dideliu greičiu pasišalino iš įvykio vietos.

Apie vėlų sekmadienio įvykį Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešė Reidas Official bendruomenės nariai.

Į avarijos vietą išskubėjo greitosios medicinos pagalbos darbuotojai, o policijos pareigūnai pradėjo pasprukusio „Audi“ vairuotojo paieškas.

Pirminiais duomenimis V. Kudirkos, Z. Sierakausko ir M. Valančiaus gatvių sankryžoje, šalia Vokietijos ambasados į „Grifs AG“ saugos įmonės automobilį „Dacia“ dideliu greičiu atsitrenkė „Audi“ markės automobilis.

Liudininkų teigimu į važiuojančio apsaugos įmonės automobilio šoną dideliu greičiu atskriejo ir trenkėsi „Audi“ automobilis. Iš karto po sukelto įvykio „Audi“ paspruko iš įvykio vietos, po savęs palikęs tik automobilio nuolaužas.

Į įvykio vietą atvykę medikai apžiūrėjo saugos įmonės darbuotojus. Vienas iš apsaugos darbuotojų dėl patirtos rankos traumos buvo išgabentas į gydymo įstaigą.

Policijos pareigūnai iš karto pradėjo avarijos kaltininko paieškas. Įvykio kaltininkas buvo surastas S. Konarskio g., šalia savo automobilio. Vyras teigė, jog ne jis vairavo automobilį, bet apžiūros metu pas jį buvo rasti transporto priemonės raktai. Taip pat vėliau jį atpažino ir vienas iš smarkiai apgadinto saugos įmonės automobilyje buvusių darbuotojų.

Policijos pareigūnai paprašė avariją sukėlusio vairuotojo „prasipūsti“ į alkotesterį. Atlikus vairuotojo blaivumo patikrą prietaisas parodė 1,6 promilės. Vyras buvo įsodintas į policijos tarnybinį automobilį, kuriame pradėjo siautėti, todėl policijos pareigūnai buvo priversti panaudoti specialiąją priemonę antrankius.

Antrą kartą po penkiolikos minučių pareigūnams nepavyko patikrinti vairuotojo blaivumo. Vyras elgėsi neadekvačiai, pradėjo purtytis, drebėti ir rėkauti. Vyras garsiai šaukė, jog pareigūnai nenaudotų prieš jį specialiosios priemonės „Taser“ nors pareigūnai šio prietaiso nenaudojo.

Dėl neadekvataus vyro elgesio buvo iškviesti medikai, kurie norėjo suleisti jam vaistų. Vyras pradėjo rėkauti, jog yra nesiskiepijęs, netiki šitomis nesąmonėmis ir niekas neturi teisės be jo sutikimu jam kažką suleisti.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button