Naktį Vilniuje po smūgio į atitvarą užsiliepsnojo „Seat“ markės automobilis (video) - Reidas Official
Eismo įvykiai

Naktį Vilniuje po smūgio į atitvarą užsiliepsnojo „Seat“ markės automobilis (video)

Vilniuje iš šeštadienio į sekmadienį naktį Geležinio Vilko gatvėje nutiko eismo įvykis. Po smūgio į atitvarą užsiliepsnojo „Seat“ markės automobilis.

Apie eismo įvykį 00:22 val. informacijos kanale Reidas Vilniuje pranešė vienas iš Reidas Official bendruomenės narių. Pranešime buvo paminėta, jog Geležinio Vilko gatvėje nutiko eismo įvykis dėl kurio pirma eismo juosta yra nepravažiuojama. Vėliau pasirodė dar vienas pranešimas, kuriame jau kitas bendruomenės narys pranešė, jog po avarijos „Seat“ markės automobilis užsiliepsnojo.

Pirminiais duomenimis Geležinio Vilko gatve važiavęs „Seat“ vairuotojas išvažiuodamas iš tunelio nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į atitvarą. Po nutikusio eismo įvykio transporto priemonė užsiliepsnojo.

Į įvykio vietą atvyko specialiosios tarnybos. Eismas šioje gatvėje buvo sustabdytas, kol ugniagesiai gelbėtojai gesino degantį automobilį.

Užsiliepsnojusio automobilio vairuotojas eismo įvykio metu nenukentėjo. Jaunas vaikinas buvo blaivus. Po avarijos automobilio savininkas užpildė eismo įvykio deklaraciją.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button