Per avariją ant Valakampių tilto žuvo 3 žmonės, ligoninėje mirė paskutinė „BMW“ keleivė - Reidas Official
Eismo įvykiai

Per avariją ant Valakampių tilto žuvo 3 žmonės, ligoninėje mirė paskutinė „BMW“ keleivė

Sekmadienį po pietų Vilniuje ant Valakampių tilto nutiko avarija. Buvo pranešta apie automobilyje prispaustus žmones.

Į įvykio vietą išskubėjo gausios medikų, policijos pareigūnų ir gaisrininkų pajėgos.

Apie eismo įvykį Kareivių g., Reidas Vilniuje informacijos kanale pranešę bendruomenės nariai dalinosi nuotraukomis iš avarijos vietos.

Pirminiais duomenimis avariją sukėlė „BMW“ markės automobilis išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą ir susidūręs su „Toyota“.

Į įvykio vietą atvykus specialiųjų tarnybų darbuotojams, jie iš karto pradėjo prispaustųjų vadavimo darbus.

Kiek vėliau paaiškėjo, jog „BMW“ automobilyje žuvo 2 buvę žmonės, tai 2003 m. gimęs vairuotojas ir 2002 m. gimęs keleivis.

Po kurio laiko buvo pranešta, jog ligoninėje žuvo dar viena „BMW“ keleivė gimusi 2003 m., o jos sesė gimusi 2001 m. yra medikų rankose ir jie kovoja dėl merginos gyvybės.

Kiti eismo įvykyje dalyvavę „Audi“ ir „Toyota“ automobilių vairuotojai išgyveno. „Audi“ vairuotojas gimęs 1994 m. nenukentėjo, o „Toyota“ automobilio vairuotojui gimusiam 1985 m. prireikė medikų pagalbos.

Eismas nuo Žirmūnų g. per Valakampių tiltą yra visiškai paralyžiuotas. Čia dirba gausios specialiųjų tarnybų darbuotojų pajėgos.

Įvykio aplinkybės aiškinasi policijos pareigūnai.

Reidas Official bendruomenės nariai pagal „BMW“ automobilio numerius išsiaiškino, jog jaunas vairuotojas pardavinėjo savo transporto priemonę ir surado parduodamo automobilio skelbimą.

Papildyta 2022.04.26 10:29

Balandžio 25 d. buvo pranešta, jog ligoninėje mirė paskutinė „BMW“ automobilio keleivė, kuri buvo išgabenta į ligoninę ir dėl kurios gyvybės kovojo medikai.

Policijos pareigūnai pranešė, jog jaunuoliai savaitgalį šventė vienos iš merginų gimtadienį ir galimai vairuotojas buvo neblaivus vairuodamas transporto priemonę. Bus atliekamas vairuotojo kraujo tyrimas.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button