Trijų automobilių avarija Vilniaus centre - Reidas Official
Eismo įvykiai

Trijų automobilių avarija Vilniaus centre

Sekmadienį vakare Vilniaus centre, Žygimantų g. – T. Vrublevskio g. sankryžoje nutiko avarija. „Toyota Celica“ markės automobilis trenkėsi į „VW Touran“ ir „Citybee“ įmonės transporto priemonę „Toyota Corolla“.

Trijų automobilių avarija Vilniaus centre
„VW Touran“ ir „Toyota Celica“ automobiliai po eismo įvykio. Šaltinis: „Hibridinis paparacas“

Eismo įvykis nutiko apie 18:30 val., kai tuo metu „Citybee“ įmonei priklausantis automobilis stovėjo prie sankryžos laukdamas žalio šviesoforo signalo. Pirminiais duomenimis „Toyota Celica“ vairuotojas nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir kirsdamas sankryžą išslydo ant slidžios kelio dangos į priešpriešinę eismo juostą, savo transporto priemonės galu užkabino „VW Touran“ markės automobilį ir tada trenkėsi į „Toyota Corolla“ automobilį.

Po eismo įvykio buvo apgadintos visos transporto priemonės. „Toyota Celica“ markės automobilis buvo apgadintas smarkiai ir iš jo ištekėjo skysčiai, todėl kelio danga šioje vietoje tapo dar slidesnė. Šioje avarijoje nukentėjo „Citybee“ automobilio keleivė. Jai prireikė medikų pagalbos.

Trijų automobilių avarija Vilniaus centre 1
Po eismo įvykio smarkiai apgadintas „Toyota Celica“ automobilis. Šaltinis: „Hibridinis paparacas“

Pirminiais duomenimis „Toyota Celica“ vairuotojas buvo blaivus, o eismo įvykis nutiko dėl pasirinkto nesaugaus važiavimo greičio ir slidžios kelio dangos.

Į vietą atvykę „Grinda“ įmonės darbuotojai pasirūpino, kad įvykio vieta būtų sutvarkyta ir kelio danga būtų pabarstyta. Eismo įvykio vietoje susidarė spustis.

Trijų automobilių avarija Vilniaus centre 2
Po eismo įvykio smarkiai apgadintas „Citybee“ įmonės automobilis. Šaltinis: „Hibridinis paparacas“

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.


Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button