Vilniuje partrenktas per perėją bėgęs pėsčiasis žuvo vietoje - Reidas Official
Eismo įvykiai

Vilniuje partrenktas per perėją bėgęs pėsčiasis žuvo vietoje

Vilniuje, Žirmūnų ir P. Lukšio gatvių sankryžoje nutiko eismo įvykis, kurio metu buvo partrenktas jaunas vaikinas. Partrenktas per pėsčiųjų perėją bėgęs pėsčiasis žuvo vietoje.

Specialiosios tarnybos gavo pranešimą apie 22:00 val., jog Žirmūnuose yra partrenktas žmogus. Į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai ir medikai.

Pirminiais duomenimis maždaug 18 metų vaikinas per pėsčiųjų perėją bėgo degant raudonam šviesoforo signalui, kai tuo metu Žirmūnų gatve važiavo „Volvo“ markės automobilis. Automobilio vairuotojas nepastebėjo bėgančio pėsčiojo ir partrenkė jį.

Vilniuje partrenktas per perėją bėgęs pėsčiasis žuvo vietoje
„Volvo“ markės automobilis partrenkęs pėsčiajį. Šaltinis: Hibridinis paparacas.

Liudininkų teigimu „Volvo“ automobilis galimai viršijo leistiną važiavimo greitį, o viską dar pablogino tamsus paros metas ir blogas matomumas dėl lietaus ir šlapios kelio dangos.

Jauno vaikino kūnas po automobilio smūgio buvo nublokštas iki šalia pėsčiųjų perėjos esančios viešojo transporto stotelės. Po įvykio vaikino gyvybė užgeso vietoje.

Į vietą atvykę pareigūnai braižė įvykio schemą. Įvykio aplinkybes aiškinsis pareigūnai.

ATNAUJINTA 23:44

Liudininkų teigimu jaunas vaikinas bėgo ne per perėją, o kirto kelią tam neleistinoje vietoje prie viešojo transporto stotelės „Šiaurės miestelis“. Bėgęs per kelią buvo partrenktas, perskrido automobilį ir atsidūrė ant kelio.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Tapote šio įvykio liudininkais? Informaciją, nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą prašome siųsti [email protected]
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button