Girti vyrai pavogė „Opel“ automobilį, o nuvykę į degalinę užsipylė kuro ir paspruko - Reidas Official
Kriminalai

Girti vyrai pavogė „Opel“ automobilį, o nuvykę į degalinę užsipylė kuro ir paspruko

Vyras gavo skambutis iš policijos pareigūnų, jog su jo automobiliu buvo įvykdyta kuro vagystė iš degalinės.

Birželio 14 d. apie 06.15 val. Plungėje, Sukilėlių g., 1967 m. gimęs vyras sulaukė skambučio telefonu, kad jam priklausančiu automobiliu „Opel Astra“ į degalinę Plungėje atvykę asmenys prisipylė degalų ir išvažiavo už juos nesumokėję.

Vyras tik tuomet pastebėjo, kad minėtas, kieme stovėjęs automobilis yra dingęs. Patirtą žalą jis įvertino 400 eurų žalą. 1998 m. pagamintas „Opel“ nakčiai buvo paliktas neužrakintas, jo dokumentai ir užvedimo raktelis buvo palikti automobilio salone.  

Pranešimą apie vagystę gavę Plungės policijos pareigūnai minėtą automobilį pastebėjo ir sustabdė tą pačią dieną apie 08.40 val., Plungėje, I. Končiaus g. Jame buvę vyrai  sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Visi buvo neblaivūs – gimusiam 1989 m. nustatytas 2,75 prom., 1987 m. gimusiam – 2,96 prom., 1998 m. gimusiam – 1,37 prom., o 2003 m. gimusiam – 1,69 prom. neblaivumas. Nustatyta, kad du iš jų – gimę 1989 m. ir 1987 m. – buvo ieškomi dėl anksčiau įvykdytų nusikalstamų veikų.

Skaityti  Patikrai sustabdytame „VW Passat“ policijos pareigūnai rado kontrabandinių cigarečių (video)

Pradėtas vagystės tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d. „Opel Astra“ vairavo labiausiai apgirtęs 1987 m. gimęs vyras, tad – pradėtas ikiteisminis tyrimas ir dėl vairavimo neblaiviam (pagal LR BK 281(1) str. 1d.

Anksčiau jau teistiems vyrams už atvirai pagrobtą svetimą turtą ( LR BK 178 str. 2 d.) gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų. Kokia atsakomybė bus taikoma dėl degalų vagystės, paaiškės patikslinus įvykio aplinkybes ir patirtą žalą.

Plungės r. PK pareigūnai įtaria, kad sulaikytieji galėjo įvykdyti ir daugiau panašaus pobūdžio automobilių vagysčių. Taip pat ragina ir automobilių savininkus būti atidesniais. Nakčiai transporto priemones statyti rekomenduojama rakinamame garaže, saugomoje aikštelėje arba gerai apšviestame kiemo plote, arčiau buto ar namo langų. Visada būtina patikrinti ar užrakinote automobilį, ar uždaryti jo langai, tarp jų ir stoglangis. Net paliekant automobilį savo garaže, spynelėje ar salone negalima palikti užvedimo raktelių. Būtina įjungti signalizaciją, esant galimybei įsigyti ir naudoti papildomas apsaugos priemones.

Skaityti  Baigtas ikiteisminis tyrimas: BMW markės automobilį bandęs susprogdinti asmuo, susprogdino savąjį (video)

Jeigu savo automobilį radote apvogtą ar apgadintą – nelieskite jo ir jame esančių daiktų, nesėskite į vidų, o nedelsiant praneškite policijai bendruoju pagalbos telefonu 112.

5/5 - 1 balsas(-ai)
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button