Jaunuolių afera: sukeitė „Spark“ įmonei priklausančio automobilio sėdynes - Reidas Official
Kriminalai

Jaunuolių afera: sukeitė „Spark“ įmonei priklausančio automobilio sėdynes

Dviejų jaunuolių sugalvota afera kaip pasipelnyti iš įmonei „Spark“ priklausančio automobilio.

Turto pasisavinimu įtariamiems jauniems vyrams gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Š. m. vasario 10 d. į Vilniaus apskr. vyriausiąjį policijos komisariatą dėl sukeistų priekinių automobilio „VW e-up“ sėdynių kreipėsi nuomos bendrovės „Spark“ darbuotojas. Jis, atvykęs prie nuomojamo automobilio pastebėjo, kad sukeistos priekinės sėdynės, ir įtarė, kad tai galėjo padaryti paskutiniai nuomininkai. Įmonė patyrė 5767,22 eurų nuostolį.

Vilniaus miesto pirmajame policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Netrukus policijos pareigūnai išsiaiškino, kad du jauni vyrai, išsinuomavę įmonės „Spark“ automobilį ir išėmę priekines sėdynes, sukeitė jas su analogiško, tik senesnio modelio, automobilio gerokai nutrintomis ir paplyšusiomis sėdynėmis. Po nuomos paliko automobilį aikštelėje, teigė, kad apie sukeistas sėdynes nieko nežino.

Įtariamiesiems (gimusiems 2002 m.) pareikšti įtarimai dėl turto pasisavinimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 183 str. 1 d.), paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Įtariamieji policijai nėra žinomi, jiems gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button