Nuo pareigūnų bandęs pasprukti vairuotojas sulaikytas su narkotinėmis medžiagomis (video)
Kriminalai

Nuo pareigūnų bandęs pasprukti vairuotojas sulaikytas su narkotinėmis medžiagomis (video)

Sustabdyto automobilio salone rasta galimai narkotinių medžiagų. Trisdešimt aštuonerių metų amžiaus vairuotojas (gimęs 1982 m.) uždarytas į areštinę. Jam gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Rugsėjo 27 d. apie 3 val. Šalčininkų r., Baltosios Vokės sen., Žagarinės k., patruliavusių Šalčininkų r. policijos pareigūnų dėmesį patraukė įtartinas automobilis ,,Audi 80“. Jo vairuotojas, pamatęs ketinančius jį stabdyti policijos pareigūnus, staiga nusuko į šalutinį kelią, taip bandydamas pasišalinti. Vyrui pasprukti nepavyko – jo vairuojamas automobilis buvo sustabdytas ir patikrintas. Pareigūnų įtarimai pasitvirtino – „Audi 80“ salone buvo rasta apie 30 politelinių maišelių su galimai narkotinėmis medžiagomis. Paaiškėjo, kad vyras (gimęs 1982 m.) į Šalčininkų r. atvyko iš Vilniaus.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.), automobilio vairuotojas sulaikytas ir patalpintas į areštinę.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button