Pareigūnai sulaikė apie 700l dyzelio galimai pavogusius vyrus - Reidas Official
Kriminalai

Pareigūnai sulaikė apie 700l dyzelio galimai pavogusius vyrus

Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai pranešė apie sulaikytus vyrus, kurie galimai pavogė 700l dyzelino.

2022-04-29 apie 07.24 val. pranešta, kad Klaipėdos r., Radailių k., iš įmonei priklausančios savaeigės gręžimo mašinos SR35T, stovėjusios neaptvertoje statybų aikštelėje, buvo pavogta apie 230 litrų dyzelinio kuro. Žala – apie 420 eurų.

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad Radailių k., kitoje vietoje, iš ekskavatoriaus JCB buvo pavogta apie 150 l. dyzelinio kuro ir sugadintas kuro bako dangtelis. Žala įmonei – 460 eurų. O Trušelių k., iš įmonėms priklausančių dviejų ekskavatorių, stovėjusių statybos objekte, kuro bakų pavogta 350 l dyzelinio kuro ir keturios talpos, kuriose buvo apie 120 l. dyzelinio kuro. Žala įmonėms – apie 917 eurų. Dėl vagysčių pradėti ikiteisminiai tyrimai ( (pagal LR BK 178 str. 1 d.).

Tai buvo ne pirmos kuro vagystės, įvykdytos Klaipėdos rajone per pastaruosius du mėnesius. Jas aiškindamiesi Klaipėdos rajono PK pareigūnai 2022-04-29 paryčiais  Mazūriškių kaime, miškelyje prie vandens telkinio, sulaikė du 1988 m. ir 1979 m. gimusius vyrus. Prie jų buvo rasta apie 700 l. galimai vogto dyzelinio kuro.  Vyrai sulaikyti ir uždaryti į areštinę.  

Anksčiau už panašaus pobūdžio nusikaltimus teistiems vyras pareikšti įtarimai dėl septynių kuro vagysčių, įvykdytų Klaipėdos rajone. Griežčiausia įtariamiesiems gresianti bausmė yra iki trejų metų nelaisvės.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button