Pareigūnų profesionalumas padėjo operatyviai surasti pavogtus automobilius
Kriminalai

Pareigūnų profesionalumas padėjo operatyviai surasti pavogtus automobilius

Kiekvienas gautas iškvietimas yra svarbi policijos pareigūno darbo dalis. Vienas tokių, spalio 12 dieną, kai Telšių rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad Telšiuose, iš aptvertos teritorijos, buvo pavogti du automobiliai. Veiklos skyriaus pareigūnai nieko nelaukdami nuvyko į įvykio vietą. O štai ten paaiškėjo, jog išlaužus vartus buvo patekta į įmonei priklausančią teritoriją, iš kurios pavogtas įmonei priklausantis VW CADDY automobilis, pagamintas 2005 m., bei įmonės darbuotojui, gimusiam 1948 m., priklausantis automobilis AUDI A6, pagamintas 1995 m.

Pareigūnai, išsiaiškinę visas detales, ėmėsi priemonių. Jų profesionalumo ir operatyvumo dėka, atliekant visus ikiteisminio tyrimo veiksmus, spalio 14 d. automobiliai buvo rasti Telšių r. esančiame Stulpinų k., negyvenamoje sodyboje. Tris įtariamuosius, gimusius 1998 m., 1999 m. ir 2000 m., pareigūnams pavyko greitai nustatyti ir sulaikyti. Jie policijai jau buvo žinomi dėl kitų panašaus pobūdžio nusikaltimų. O štai būtent apklausos metu įtariamieji ir prisipažino padarę šią nusikalstamą veiką bei nurodė, kur paslėpė automobilius. Jiems buvo paskirtos kardomosios priemonės – dokumento paėmimas ir rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Vaikinų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 178 str. 2 d. (vagystė), kur numatyta, kad tas, kas atvirai pagrobė svetimą turtą arba pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, ryšių kabelių kanalų sistemą, saugyklą ar saugomą teritoriją, arba viešoje vietoje pagrobė svetimą turtą iš asmens drabužių, rankinės ar kitokio nešulio (kišenvagystė) arba automobilį, arba pagrobė strateginę ar svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Šiaulių apygardos prokuratūros Telšių apylinkės prokuratūra.

Veiklos skyriaus pareigūnai primena, kad saugumas – vienas iš pagrindinių tikslų, todėl dedamos visos įmanomos pastangos jam pasiekti. Išlikime budrūs – saugokime save ir savo turtą. Įspėjame, kad ir toliau bus dedamos visos įmanomos pastangos nusikalstamos veikoms užkardyti.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button