Pirmadienį Vilniuje siautėjo katalizatorių vagys - Reidas Official
Kriminalai

Pirmadienį Vilniuje siautėjo katalizatorių vagys

Pirmadienį (gegužės 16 d.) policijos pareigūnai sulaukė pranešimų iš asmenų apie išpjautus ir pavogtus jų automobilių katalizatorius.

Apie 8 val. Vilniuje, D. Dvarionio g., pastebėta, kad išpjauta ir pavogta automobilio „Lexus RX400h“ katalizatorius. Nuostolis – 1 000 eurų.

Apie 9 val. Vilniuje, Jono Kairiūkščio g., pastebėta, kad išpjauta ir pavogta automobilio „Lexus“ katalizatorius. Nuostolis – 1 200 eurų.

Gegužės 15 d. apie 14 val. 30 min. Vilniuje, Žemynos g., pastebėta, kad išpjauta ir pavogta automobilio „Toyota Prius“ katalizatorius ir deguonies kiekio variklio išmetamosiose dujose daviklis. Nuostolis – 1 050 eurų.

Tą pačią dieną kitų miestų policijos pareigūnai sulaukė pranešimų apie apvogtą transporto priemonę ir pavogtą paspirtuką bei akumuliatorių.

Laikotarpiu nuo gegužės 15 d. 18.00 val. iki gegužės 16 d. 11.00 val. Kaune, Taikos pr., išdaužus automobilio „Škoda Superb“ stiklą, pavogta multimedija. Padaryta turtinė žala siekia apie 500 eurų.

Gegužės 16 d. apie 5.00 val. pastebėta, kad Jurbarko r., Gricių k., pavogtas juodos spalvos elektrinis piemuo „Elektryzator“ ir juodos spalvos akumuliatorius „Autopart“. Padaryta turtinė žala siekia apie 220 eurų.

Dėl vagysčių pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Prisijunkite prie pokalbių su bendraminčiais - DISKUSIJOS.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button