Sulaikytas etatinis policijos „klientas“ – degalų vagis (video) - Reidas Official
Kriminalai

Sulaikytas etatinis policijos „klientas“ – degalų vagis (video)

Ne kartą už degalų vagystes teistas ir administracine tvarka baustas jaunas vyras – vėl už grotų. Teismas jam skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą dviem mėnesiams.

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus pareigūnai pastebėjo, kad š. m. birželio mėn. padaugėjo degalų vagysčių iš Vilniaus apskrityje (ir ne tik) veikiančių įvairių Lietuvos degalinių tinklų.

Nedelsiant buvo imtasi įvairių procesinių veiksmų – nustatyta, kad automobiliu „VW Golf“ sistemines degalų vagystes vykdo policijos pareigūnams gerai žinomas ir praeityje už analogiškas nusikalstamas veikas bei administracinius nusižengimus nuteistas įtariamasis (gimęs 1988 m.). 2018 m. jaunas vyras buvo sulaikytas už šias vagystes iš įvairių degalinių. Teismas tuomet jam skyrė penkerių metų laisvės atėmimo bausmę su automobilio, su kuriuo buvo padarytos vagystės, konfiskavimu. 2021 m. gruodžio mėn. vyras, atlikęs ketverių metų bausmę, išėjo į laisvę.

Policijos pareigūnai, turėdami informacijos, kad jis vėl planuoja degalų vagystę iš degalinių tinklo Vilniuje, į pagalbą pasitelkė Reagavimo valdybos pareigūnus ir birželio 30 d. apie 10.20 val. sostinės Lukiškių skg. jį sulaikė. Įtariamasis atsidūrė areštinėje. Teismas jam skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą dviems mėnesiams, nors prieš sulaikymą įtariamasis šmaikštavo, kad dar vakare bus paleistas ir dėl degalų vagysčių ilgiau nei dvi paras jo nelaikys „uždaryto“.

Skaityti  Savaitgalį vagys nusitaikė į dviračius

Automobilis „VW Golf“ išgabentas į automobilių saugojimo aikštelę, vėliau bus sprendžiamas klausimas dėl transporto priemonės konfiskavimo. Policijos pareigūnai dėkoja už bendradarbiavimą visiems degalinių tinklams.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button