Žiopliausias pažeidėjas: pavogęs šviesoforo akumuliatorių, įkliuvo su narkotikais (video)
Kriminalai

Žiopliausias pažeidėjas: pavogęs šviesoforo akumuliatorių, įkliuvo su narkotikais (video)

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnus nustebino pažeidėjo žioplumas – atvykęs į apklausą, atsinešė ir polietileninį maišelį su baltais milteliais, galimai narkotine medžiaga – metamfetaminu. Vyrui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Spalio 25 d. vyras, pareigūnams žinomas kaip linkęs daryti teisės pažeidimus, susijusius su svaigalais, atvykęs į apklausą Šalčininkų r. policijos komisariate, atsinešė galimai narkotinių medžiagų. Paklausus, ar pastarasis su savimi turi draudžiamų daiktų, pareigūnai liko nustebę, kai asmuo prisipažino, turįs narkotinių medžiagų. Jis iš kelnių kišenės ištraukė užspaudžiamą polietileninį maišelį su baltais spalvos milteliais, galimai metamfetaminu, ir atidavė pareigūnams.

Tą pačią dieną pareigūnai sulaikė vietos gyventoją (gimusį 1993 m.), kuris kelio Eišiškės – Pirčiupiai ruože, kuriame vykdomi kelio darbai, pavogė laikinai įrengto šviesoforo akumuliatorių. Atliekant pastarojo asmens apžiūrą, buvo rasti du polietileniniai maišeliai su galimai narkotine medžiaga – metamfetaminu. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausias
Naujausias Labiausiai balsavo
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button