Po sprogimo name policijos automobilis pasitarnavo kaip greitoji pagalba - Reidas Official
Naujienos

Po sprogimo name policijos automobilis pasitarnavo kaip greitoji pagalba

Įvykus namo sprogimui pagalbos prireikė smarkiai kūną apdegusiam senoliui. Greitosios pagalbos automobilis vis nesirodė, todėl pareigūnai greitai reaguodami priėmė sprendimą į ligoninę senolį gabenti savo automobiliu.

Radviliškio rajono policijos pareigūnai kritinėje žmogaus gyvybei ir sveikatai situacijoje, kai buvo svarbi kiekviena minutė, o greitosios medicinos pagalbos ekipažas negalėjo operatyviai atvykti, nes buvo kitame iškvietime, perėmė jo funkciją ir nukentėjusįjį patys nuvežė į ligoninę. Skindamiesi kelią su įjungtais garso ir šviesos švyturėliais.

Reagavimo skyriaus vyr. tyrėjas Giedrius Šteimantas ir vyriausiasis patrulis Evaldas Savickas šoko būsenos ir visą kūną apdegusį 86 metų vyrą operatyviai perdavė Radviliškio rajono ligoninės medikams. Nukentėjusiajam pagalba šiuo metu teikiama reanimacijos skyriuje.

Pagalbos senjorui prireikė balandžio 27-osios rytą po Radviliškyje, Turgaus g., esančiame gyvenamajame name įvykusio sprogimo. Atvykę ugniagesiai-gelbėtojai ir Radviliškio rajono policijos pareigūnai pamatė, kad sprogimas sugriovė pusę gyvenamojo namo. Incidento metu antrajame aukšte buvęs ir akimirksniu pirmajame aukšte atsidūręs paauglys nenukentėjo. Iš jo sužinoję, kad pirmajame aukšte yra jo senelis, gelbėtojai tarp griuvėsių pradėjo jo paiešką. Iš po nuolaužų ištrauktas vyras buvo šoko būsenos, apsvilusiais plaukais, apdegusiu kūnu. Pareigūnai jį įsisodino į savo automobilį. Kadangi greitosios pagalbos automobilis vis nesirodė, pareigūnai priėmė sprendimą nebelaukti ir kuo greičiau jį gabenti į ligoninę, nes drabužiu likučiai kūno nešildė, o nudegimai kėlė didžiulį skausmą.

Skaityti  Trijų automobilių avarija kelyje Kaunas - Vilnius, yra sužeistų

Įtariama, kad sprogimas įvyko dėl dujų nuotėkio, nes įvykio vietoje rastas suskystintų dujų balionas, iš kurio į aplinką šnypšdamas veržėsi dujų srautas. Name gyveno dvi šeimos. Kita namo pusė liko neapgadinta.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Šaltinis
Lietuvos policija
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button