Kaip geriausia parduoti savo automobilį? - Reidas Official
Patarimai ir rekomendacijos

Kaip geriausia parduoti savo automobilį?

Automobilį galima parduoti keliais skirtingais būdais, kuriuos galima išskirti į du pagrindinius. Tai – automobilio pardavimas per skelbimus ir pardavimas supirkėjams.

Jei reikėtų išskirti pagrindinius skirtumus tarp vieno ir kito būdo parduoti savo automobilį, tai galima daryti tokią grubią skirtį. Pardavimas per skelbimus yra lėtesnis, bet pardavėjas turi daugiau laisvė įtakoti pardavimo sąlygas, įskaitant ir pardavimo kainą. Galiausiai sąlygas apibrėžia rinka, bet mes kalbame apie santykinę laisvę daryti įtaką rinkai. Tuo tarpu supirkėjai diktuoja savo sąlygas pardavėjams ir čia pastarieji neturi daug laisvės įtakoti sąlygų, kuriomis gali parduoti automobilį supirkėjui.

Automobilių supirkimas

Detaliau pakalbėkime apie abu šiuos automobilio pardavimo būdus. Automobilių supirkimas tikrai yra pakankamai paprastas. Net surasti supirkėją ir jo kontaktus dabar yra labai paprasta vien dėl to, kad supirkėjų Lietuvoje yra dešimtys. O kadangi dauguma jų automobilius superka visoje Lietuvoje, konkurencija ir pasirinkimas tarp jų yra didžiuliai.

Automobilių supirkimas palengvėja ir dėl to jį palengvinančių projektų. Visisupirkejai.lt yra vienas tokių ir puslapyje kiekvienas pardavėjas gali rasti didelę su automobilių supirkimu susijusią faktinę ir informacinę bazę, kuri atsakys į bet kokį iškylantį klausimą. Taip pat galite ir nesunkiai susisiekti su puslapio administracija bei gauti atsakymus į rūpimus klausimas. Bet svarbiausia, kad puslapyje galite pateikti vieną paraišką ir ji pasieks visus su puslapiu bendradarbiaujančius supirkėjus, kas leis jums sulaukti daugiau nei vieno pasiūlymo iš supirkėjų.

Po to jums teliks sutvarkyti formalumus ir sudėti taškus ant i. Tai yra, susitarti dėl pačio automobilio perleidimo aplinkybių.

Automobilio pardavimas per skelbimus

Kitas ir laiko patikrintas variantas – automobilio pardavimas per skelbimus. Tai – standartinis pasirinkimas apie kurį daug kalbėti nereikia. Pasirinkus pardavimą atlikti šitaip, jums reikės tik išsirinkti vieną iš skelbimų portalų, kuriame norite talpinti skelbimus. Autogidas.lt yra vienas dažniausių pasirinkimas ir ne visi yra linkę skelbimą talpinti į visus portalus iš eilės vien dėl su tuo susijusių reklamos/skelbimo iškėlimo kaštų (aktualiausia parduodantiems nebrangų automobilį).

Padarius šį pasirinkimą, belieka sutvarkyti formalumus: užpildyti skelbimo formoje prašomą informaciją, įdėti reprezentatyvią automobilio nuotrauką ir pateikti prašomą kainą.

Pardavimas per skelbimus neturi nustatyto termino. Pardavimo trukmė gali priklausyti nuo daug ko: pačios automobilio patrauklumo, skelbimo kokybės, paklausos, skelbimo peržiūrų skaičiaus ir t.t. Tuo tarpu automobilių supirkimas garantuoja, kad automobilis bus parduotas labai greitai. Jei neturėsite išskirtinių reikalavimų ir sąlygų ir supirkėjui pateiksite visą informaciją iš karto ir jam nereikės atvažiuoti asmeniškai įvertinti automobilio būklės, tuomet viską galėsite įforminti pirkimo-pardavimo sutartimi per 24 valandas, jei ne dar greičiau.

Bet čia savo rolę sužaisti gali straipsnio pradžioje minėta sąlygų nustatymo laisvė. Išvertus tai į kitą kalbą, galime pasakyti, kad automobilių supirkimas dienos pabaigoje pasiūlo kiek žemesnę kainą, nei kurią normaliomis sąlygomis gautumėte parduodami savo transporto priemonę per skelbimus. Todėl jums reikia apsispręsti ar kainų skirtumas (koks jis – jums reikėtų išsiaiškinti patiems) yra vertas laiko, kurį sutaupysite arba sugaišite pardavinėdamas vienu ar kitu pasirinktu keliu.

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button