Automobilio VIN patikra nemokamai | VIN kodas | VIN numeris
Informaciniai straipsniai

Automobilio VIN patikra nemokamai

Automobilio VIN patikra ir istorijos patikrinimas yra vienas iš žingsnių, kurį yra patartina atlikti prieš perkant naudotą transporto priemonę. Jeigu vis dar nežinote kaip atlikti VIN patikrą nemokamai, tai šiame straipsnyje viską nuodugniai ir išsamiai papasakosime.

Ką reiškia VIN kodas?

VIN kodas (angl. „Vehicle Identification Number“) yra unikalus transporto priemonės identifikavimo numeris iš 17 simbolių, kurį turi kiekvienas automobilis. Tai tas pats kas žmogaus DNR arba piršto antspaudas pagal kurį galima atpažinti ir atsekti kiekvieną asmenį pasaulyje. Žinodami transporto priemonės kėbulo numerį galite sužinoti visą jos istoriją.

Kur rasti VIN kodą?

VIN kodą galima rasti dokumentuose: techniniame pase, draudimo polise ir pan. Taip pat jį galima rasti ant automobilio kėbulo, vienoje iš šių vietų:

  1. Priekinis automobilio stiklo dešinysis apatinis kampas.
  2. Apatinė centrinio statramsčio dalis. Dažniausiai VIN numeris būna užrašytas atidarius vairuotojo duris ir ant centrinio statramsčio reikėtų ieškoti 17 simbolių rinkinio, kurie ir sudaro transporto priemonės kėbulo numerį.
  3. Variklio skyriuje po variklio dangčiu.
Nurodytos automobilio vietos, kuriose dažniausiai būna užrašytas VIN kodas arba dar kitaip vadinamas VIN numeris ar kėbulo numeris. Tai yra 17 simbolių rinkinys, kuris yra reikalingas norint atlikti VIN kodo patikrą.
Nurodytos automobilio vietos, kuriose dažniausiai būna užrašytas VIN kodas arba dar kitaip vadinamas VIN numeris ar kėbulo numeris. Tai yra 17 simbolių rinkinys, kuris yra reikalingas norint atlikti VIN kodo patikrą.

Mokama VIN patikra

Atliekant mokamą CarVertical automobilio patikrą pagal VIN jūs gausite išsamią ataskaitą (ataskaitos pavizdys) apie transporto priemonę. Ataskaitoje bus pateikta informacija apie: automobilio techninius parametrus, ridą, eismo įvykius, kokios kėbulo dalys buvo pažeistos ir koks žalos dydis buvo išmokėtas draudimo bendrovės remontui. Atliekant patikrą per mūsų puslapį gausite -10% NUOLAIDĄ.

VIN patikra nemokamai

Dažnas automobilio ieškantis pirkėjas nori kuo daugiau sutaupyti perkant transporto priemonę, todėl papildomos išlaidos, kad atlikti kėbulo numerio patikrą dažniausiai atrodo nereikalingos. Jeigu pirkimui ieškomo automobilio kaina yra nedidelė, tai galima pasinaudoti nemokama VIN numerio patikra.

Lietuvoje registruotų transporto priemonių nemokamas VIN patikrinimas:

  • Paeiška ieškomų transporto priemonių registre. Šiame internetiniame puslapyje galite suvesti automobilio valstybinį numerį, kėbulo numerį arba variklio numerį ir patikrinti ar automobilis nėra paieškomas Lietuvoje.
  • Duomenys apie transporto priemonę. Čia galite atlikti automobilio patikrą pagal VIN regitra internetiniame puslapyje ir sužinoti šią informaciją: privalomosios techninės apžiūros duomenis, civilinės atsakomybės privalomojo draudimo duomenis ir ieškomų transporto priemonių registro duomenis. Atlikdami Regitra VIN patikrą pamatysite svarbiausią informaciją apie automobilį, kurią galima gauti nemokamai.
  • Techninės apžiūros galiojimas ir istorija. Šiame tinklapyje galite patikrinti kada buvo atliekama techninė apžiūrą, kada ji baigiasi, kokių trūkumų turėjo automobilis atliekant apžiūrą ir užsisakyti priminimą apie techninės apžiūros galiojimą.
  • Draustumo patikra. Šiame puslapyje galite patikrinti ar T.P. turi galiojantį privalomąjį automobilio draudimą.

Nemokamas transporto priemonės ir jos kilmės dokumentų statuso bei VIN patikrinimas nacionalinėse kitų šalių duomenų bazėse:

Patarimai perkantiems automobilį

Jeigu automobilių pirkime neturite daug patirties, tai duosime jums keletą patarimų kaip teisingai viską atlikti. Pradėdami ieškoti automobilio atkreipkite dėmesį kurioje vietoje jis yra parduodamas.

Jeigu transporto priemonė yra jūsų mieste arba apskrityje, tai esant galimybei būtų gerai nuvažiuoti į vietą, apžiūrėti ir įvertinti būklę. Neradus rimtų gedimų ar defektų po savarankiškos apžiūros rekomenduotume atlikti automobilio VIN patikrą, kad gautumėte daugiau informacijos ir sužinotumėte istoriją. Jeigu ir po VIN numerio patikrinimo neišlenda jokie užslėpti defektai, tai paskutinis žingsnis būtų nuvežti automobilį į auto servisą, kad būtų atlikta pilna diagnostika ir patikra.

Jeigu automobilis yra toli nuo jūsų miesto, apskrities arba perkate auto iš JAV, auto iš Vokietijos arba auto iš Prancūzijos, tai visų pirma rekomenduotume susisiekti su pardavėju ir paklausti koks yra VIN numeris, jeigu jis nėra nurodytas skelbime. Atlikę kėbulo numerio patikrą sužinosite jo istoriją ir daug kitos naudingos informacijos apie automobilį. Nepastebėjus jokių gedimų pateiktoje ataskaitoje apie transporto priemonę galite vykti automobilio apžiūrėti į vietą ir atlikti pilną diagnostiką ir apžiūrą autoservise.

5/5 - 3 balsas(-ai)

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button