Populiari pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ vykdo svarbų pokytį ir atsisako popierinių bilietų. Nuo gegužės mėn. keleiviai galės registruotis ir gauti bilietus tik internetu naudodamiesi „Ryanair“ programėle. Šiuo žingsniu siekiama modernizuoti registracijos procesą ir sumažinti popieriaus naudojimą, tačiau jis sukėlė susirūpinimą dėl galimo chaoso oro uostuose.
Pasak „Ryanair“ generalinio direktoriaus Michaelo O’Leary’io, šis sprendimas atspindi oro linijų įsipareigojimą užtikrinti visiškai skaitmeninę patirtį. Šiuo metu apie 60 % „Ryanair“ keleivių jau naudojasi internetine registracija, o atspausdintais popieriniais bilietais pasikliauja mažiau nei 20 %. Tačiau tie likę 20 proc. vis dar sudaro kas penktą keleivį – nemažai keleivių, kuriems gali kilti sunkumų prisitaikant prie naujosios sistemos.
Kodėl pasikeitė?
„Ryanair“ planuoja uždaryti visus registracijos punktus oro uostuose ir pereiti prie programėlėmis grindžiamų paslaugų. Tikimasi, kad šis pokytis padės oro bendrovei sutaupyti lėšų ir supaprastins kelionių patirtį. Keleiviams tai reiškia, kad nebereikės mokėti už registraciją oro uoste ar bilietų spausdinimą.
Galimos problemos
Kelionių ekspertas Eoghanas Corry prognozuoja, kad dėl šio perėjimo gali kilti sumaištis ir susidaryti ilgos eilės oro uostuose. „Kai tai įsigalios, chaosas bus neišvengiamas“, – sakė jis interviu. „Daugelis keleivių vis dar renkasi popierinius bilieteus arba sunkiai naudojasi skaitmeninėmis priemonėmis, ypač vyresnio amžiaus keliautojai arba tie, kurie nesusipažinę su „Ryanair“ programėle.“
Pasirengimas perėjimui
Norint išvengti sutrikimų, „Ryanair“ keleiviams pataria:
- Prieš kelionę atsisiųsti „Ryanair“ programėlę.
- Pasirūpinti, kad jų įrenginiai būtų įkrauti ir jie galėtų lengvai pasiekti bilietus.
- Iš anksto susipažinti su programėlės registracijos procesu.
Nepaisant nuogąstavimų, „Ryanair“ mano, kad šis pokytis padidins efektyvumą ir atitiks pasaulines kelionių oro transportu skaitmeninimo tendencijas.
Ką manote Jūs? Ar šios naujosios taisyklės pagerins jūsų kelionių patirtį, ar sukels nereikalingų sunkumų? Pasidalykite savo mintimis žemiau esančiuose komentaruose!
Idomu būtų sužinoti koks teisės aktas įpareigoja žmogų turėt išmaniųji telefona ir ar tokiu sprendimu neribojamos žmogaus teisės
Vyresnio amžiaus žmonėms,tai sunki procedūra. Jeigu telefono neturi žmogus,tai tikrai neįmanoma 😳
Tuoj atsisakys lakūnų ir stiuardesių paslaugų. Pilotuos kas nors iš keleivių …
As long as people keep using them and paying to be treated like cattle, then that’s what will happen.
Ir kam ta tokia staigi nesąmonė reikalinga? Turbūt perdaug keleivių skraido šiais lėktuvais!! Nedraugauju su internetu. Reiškia, skraidyt man nebegalima???
Maža kas atsitiks telefonui,neatidarys tos programos,ar su internetu kas negerai.kiek bus sumaišties.
Tikrai nepritariu tokiems pokyčiams, tai yra vyresnio amžiaus žmonėms labai sunku jie apie tokias programėles visai nesupranta ir ne tik senyvo amžiaus. Dažnai būna, kad internetas dingsta ir programėlės neatsidaro, košmaras bus keliaujantiems kurie ir Anglų kalbos nemoka🙉🙉
Tuoj bus kad vietoj lagaminu skraidysim. Tai visai pigiai bus
O jei pries skrydi pamesi ar pavogs telefona. Ka daryti tokiu atveju.?
Balvonų ir vagių arba sukčių šaika,kitaip nepavadinciu, šitie visi parazitai kenkėjai kurie nori apsunkinti žmonijai gyvenimą,dar yra daug senyvo amžeus žmonių kurie nesinaudoja skaitmenų ir nesinaudos minimum dešimtmetį, tai parazitus gali pavadinti kenkėjais žmonijos!
Aš nesinaudoju tuo išmaniuoju tlf.už mane tai vaikai padaro ,tai ar ne vagįs ir parazitai tai kenkėjai!