Didžiulės eilės „Regitroje“ siejamos su mažėjančiu šešėliu auto prekyboje - Reidas Official
Naujienos

Didžiulės eilės „Regitroje“ siejamos su mažėjančiu šešėliu auto prekyboje

Šiandien vidaus reikalų viceministras Vitalij Dmitrijev lankėsi valstybės įmonės „Regitra“ padaliniuose. „Registracijos mastai smarkiai išaugo, gal dar šiek tiek ankstoka apie tai kalbėti, bet ši situacija rodo, kad vis dėlto šešėlis transporto prekybos srityje yra didelis. Ir tai, kas anksčiau vyko galimai ne visuomet teisėtai, dabar keičiasi. Noriu atsiprašyti visų valstybės įmonė „Regitra“ klientų dėl šių nepatogumų, suprantame, kad tai pareikalavo didelės kantrybės ir ištvermės. Mes padarysime viską, kad greitas aptarnavimas būtų nedelsiant užtikrintas“, – teigia vidaus reikalų viceministras V. Dmitrijev.

Nuo gegužės 1 d., siekiant pažaboti šešėlį prekybos automobiliais rinkoje, pradėjo veikti nauja transporto priemonių savininkų apskaitos sistema. Taigi nuo šiol visos šalyje jau esančios transporto priemonės privalo turėti unikalų savininko deklaravimo kodą (SDK). Tai buvo vienas iš veiksnių, dėl ko susidarė eilės valstybės įmonėje „Regitra“. Įtakos turi ir sezoniškumas bei išaugę klientų srautai dėl buvusių karantino apribojimų.

Nuo gegužės 28 d. „Regitroje“ buvo pakeista klientų aptarnavimo tvarka – daugiau asmenų, kuriems reikalingos transporto priemonių registracijos paslaugos, aptarnaujami ir be išankstinės registracijos. Toks sprendimas priimtas siekiant geriau valdyti klientų srautus ir skubiais atvejais paslaugą jiems suteikti dar tą pačią dieną. Taip pat didinami „Regitros“ žmogiškieji ištekliai, šiuo metu iš viso jau atrinkta 14 transporto priemonių registracijos specialistų visoje Lietuvoje – jie atliks ar jau atlieka visas registracijos paslaugas. Daugelyje miestų iš esmės visi klientai, kurie atvysta be išankstinės registracijos, aptarnaujami iki darbo dienos pabaigos. Didesnis klientų srautas išlieka Vilniuje, todėl čia imamasi papildomų priemonių, tokių kaip darbuotojų komandiravimas iš visos Lietuvos ir naujų darbuotojų priėmimas.

Skaityti  „Regitra“ įspėja: ieškodami lengvesnių kelių įgyti teisę vairuoti pakenksite tik sau

Pažymėtina, kad dėl SDK iki rugsėjo 1 d. bus taikomas tolerancijos laikotarpis tuo atveju, jei asmuo nespėja prievolių atlikti laiku. Kontroliuojančios institucijos sieks ne bausti, o suteikti reikalingą informaciją.

Nuo gegužės 19 d. iki birželio 7 d. išduoti 100 379 SDK kodai, iš jų: 66 948 – išduoti internetu, o 33 431 – „Regitros“ padalinyje. Iki gegužės 1 d. „Regitra“ buvo suteikusi SDK beveik 2 mln. automobilių, esančių Lietuvoje.

Norėdami tobulėti, prašome jūsų įvertinti skaitomą turinį.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button