Kokie keliai prognozuojami savaitgalį? - Reidas Official
Eismas

Kokie keliai prognozuojami savaitgalį?

AB „Kelių priežiūra“ perspėja, kad artėjantį savaitgalį vairuotojai turėtų budrūs ne tik dėl žiemiškų kelių, bet ir vėjo sukeltų padarinių. Vyraujant stipriam vėjui ant važiuojamosios kelio dangos gali būti nuvirtusių medžių arba medžio šakų, taip pat dėl stipraus vėjo gali palinkti arba nuvirsti kelio ženklai.

Atkreiptinas vairuotojų dėmesys, nepaisant to, kad pastarąsias dienas vyravo šiltesni orai, keliuose išlieka žiemiškos sąlygos. Mažesnio intensyvumo keliuose šią naktį ir anksti ryte gali formuotis slidūs ruožai, todėl reikėtų rinktis saugų greitį.

Sekmadienį vis dar vyraus stiprus vėjas, numatomi krituliai su sniegu, kas blogins matomumą ir kelių būklę visoje Lietuvoje.

A1 kelio ruože, nuo Vilniaus iki Kauno, bei ruože prieš Klaipėdą, taip pat dalyje A2 kelio atkarpos, nuo Vilniaus iki Širvintų, bei pusėje A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai kelio atkarpos vykdomi prevenciniai barstymai.

Pirmo priežiūros lygio magistraliniuose keliuose, A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda, A2 Vilnius–Panevėžys bei „Via Baltica“, dirbama 24 val. per parą, priežiūra čia vyksta nenutrūkstamai. 2 lygio priežiūros keliuose dirbama nuo 4 iki 22 val., 3 lygio – nuo 4 iki 19 val. 4 ir 5 priežiūros lygio keliai prižiūrimi nuo 9 iki 18 val.

Papildomų iššūkių vairuotojams kyla ir dėl atsiveriančių duobių. Prasčiausia situacija vakarų regione – per savaitę užtaisyta daugiau kaip 200 duobių, visoje Lietuvoje – per 580. AB „Kelių priežiūra“ imasi visų priemonių, kad dangoje atsiveriančios duobės būtų sutvarkytos operatyviai, tačiau vyraujant krituliams, staigiai oro kaitai, prastos būklės kelio danga smarkiai skylinėja, formuojasi išdaužos.

Apie sudėtingas eismo sąlygas keliuose: kliūtis, duobes, plikledį, suniokotus ženklus ir kt., vairuotojai gali pranešti trumpuoju tel. nr. 1871 trumpojo tel. nr. kaina 0,09 Eur/min. Kiti tel. nr. +370 5 232 9600, +370 615 49300.

Vairuotojai gali pasitikrinti kelių priežiūros lygius ir kokie darbai bei kada tuose keliuose atliekami svetainėje kpl.keliuprieziura.lt.

Apie įmonę

AB „Kelių priežiūra“ yra modernėjanti, ambicingų tikslų siekianti įmonė. Sujungusi per dešimtmečius sukauptą ekspertinę patirtį ir novatorišką požiūrį, įmonė tapo viena iš didžiausių komandų Lietuvoje, kurioje dirba per 2.300 darbuotojų. AB „Kelių priežiūra“ yra atsakinga už 21.000 km valstybinės reikšmės kelių priežiūrą, t.y. žiemą užtikrina, kad keliai būtų pravažiuojami, pavasarį–rudenį gerina kelių kokybę, atnaujindama susidėvėjusias kelių dangas, profiliuodama žvyrkelius, prižiūrėdama pakelės statinius, želdinius ir kt.

BNS.LT PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: GIEDRĖ ČEKAVIČIENĖ, AB „KELIŲ PRIEŽIŪRA“

Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Sekite mus socialiniuose tinkluose.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button