Kaip atidaryti užšalusias automobilio dureles - Reidas Official
Patarimai ir rekomendacijos

Kaip atidaryti užšalusias automobilio dureles

Užsalusios automobilio durelės dažno vairuotojo problema šaltuoju žiemos laikotarpiu. Šiame straipsnyje paaiškinsime kaip atidaryti užšalusias automobilio dureles.

Svarbu žinoti, kaip apsaugoti savo transporto priemonę nuo gamtos stichijų ir įveikti šias kliūtis, o tai apima ir žinojimą, kaip atidaryti užšalusias automobilio dureles. Jei pamiršote atlikti veiksmus, kad jūsų transporto priemonės durelės neužšaltų, nesijaudinkite. Yra keletas tikrai paprastų gudrybių, kaip atidaryti užšalusias automobilio dureles. Taigi, jei žiemą pamiršite tinkamai išdžiovinti savo automobilį, neskubėkite kviesti brangiai kainuojančios pagalbos ar iš nusivylimo nesudaužykite lango. Tiesiog atlikite šiuos paprastus veiksmus.

isdauztas automobilio langas
Išdaužtas automobilio langas

Įvairūs užšalusių automobilio durelių atidarymo būdai

Jei jūsų automobilyje nėra nuotolinio užvedimo ir klimato kontrolės funkcijų, kaip daugelyje šiuolaikinių prabangių automobilių, nesijaudinkite, yra įvairių gudrybių, kuriomis galite atidaryti užšalusias automobilio dureles. Taigi, jei jūsų automobilis užšalo ir durelės neatsidaro, nepanikuokite – tiesiog išbandykite keletą iš šių sprendimų:

  • Tiesiog paspauskite: Jei pavyko atrakinti automobilį, bet negalite jo atidaryti, nes durys užšalo, pirmiausia galite pabandyti kuo stipriau stumti automobilio dureles į vidų ties rėmais. Spaudimas turėtų pralaužti ledą durelių rėmo viduje, aplink sandariklį ir galėsite atidaryti dureles.
  • Ledo grandiklis: Šis patogus įrankis yra viskas, ko jums reikės, kad pašalintumėte bet kokį kietą ledą aplink durų rankeną ir rėmą. Tiesiog uždėkite gremžtuką ant apledėjusios vietos ir nugremžkite ledą kelis kartus jį stumdydami arba švelniai trenkdami galine dalimi, kad jis suskilinėtų. Jei neturite ledo grandiklio, galite naudoti bet kokį kitą plokščią daiktą, pavyzdžiui, kreditinę kortelę. Venkite metalinių daiktų, nes jie gali subraižyti stiklą arba dažus.
  • Šiltas vanduo: Naudokite drungną vandenį ir užpilkite jį ant durų spynos, rankenos ir rėmo, kad nutirptų ledas. Taip pat galite nuvalyti ledą nuo priekinio stiklo ir langų. Būkite atsargūs ir nenaudokite verdančio ar karšto vandens, nes dėl didelio temperatūrų skirtumo priekinis stiklas ar langas gali skilti. Atidarę dureles, būtinai išdžiovinkite vidinę durų sandariklio pusę, kad ji vėl neužšaltų, kai esate viduje.
  • Plaukų džiovintuvas: Geras būdas atšildyti automobilio rakto skylutę ir ištirpdyti ledą durelių sandarikliuose bei ant langų – naudoti paprastą plaukų džiovintuvą. Jei jums pasisekė ir turite belaidį / akumuliatorinį plaukų džiovintuvą, tai bus greitas sprendimas, priešingu atveju turėsite nutiesti prailgintuvą iki tos vietos, kur stovi automobilis. Judinkite džiovintuvą pirmyn ir atgal virš užšalusios vietos, stengdamiesi, kad ji nebūtų per karšta, nes gali įtrūkti langai.
  • Automobilio spynelės apledėjimo šalinimas: Tai geriausias būdas atšildyti automobilio durelių spynelę. Galima įsigyti kelių rūšių apledėjimo šalinimo priemonių, kurių dauguma ištirpina ledą ir palieka tepalo, neleidžiančio kauptis drėgmei. Galite netgi pasigaminti naminį tirpalą, naudodami vandenį ir šveitimo alkoholį arba atskiestą baltąjį actą. Deja, naudojant pakartotinai, alkoholis gali pažeisti gumines detales, o acto labai nerekomenduojama naudoti, nes ant stiklo gali likti dėmių ir išlikti nemalonus kvapas.
uzsalusiu automobilio dureliu atsildymas plauku dziovintuvu
Užšalusių automobilio durelių atšildymas plauku džiovintuvu

Kaip išvengti automobilio durų užšalimo

Dabar, kai jau žinote, kaip atidaryti užšalusią automobilio durelių spynelę, pateikiame keletą patarimų, kaip užkirsti tam kelią:

  • Galite sutepti automobilio raktų skylutes ir durelių sandariklius WD40 – universaliu purškikliu, kuris neleis užšalti, nes išstums tose vietose esančią drėgmę.
  • Ant automobilio užtraukę brezentą uždengsite jį nuo variklio dangčio iki bagažinės ir apsaugosite ekstremaliomis oro sąlygomis, pavyzdžiui, sningant, apledėjus ir pučiant šaltam vėjui.
  • Tarp durelių ir rėmo įdėkite didelį plastikinį maišą, kad jie nesušaltų kartu.
  • Būtinai išdžiovinkite durelių slenksčius ir rėmus po to, kai juos atidarote, ir po kiekvieno plovimo žiemos sezono metu.
  • Ieškokite pažeistų guminių tarpinių durų rėmuose ir jas pakeiskite, nes pro šias ertmes prasiskverbiantis vanduo gali užšaldyti pažeistas duris.
Įvertinkite mūsų tūrinį spustelėdami ant žvaigždės

Norite užduoti klausimą susijusi su transporto priemonėmis ar vairavimu? Tai galite padaryti forume.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button