Ar verta naudoti „auto hold“? Funkcija įjungiama stipriau nuspaudus stabdį. Nors kai kurie vairuotojai nežino apie jos egzistavimą, sužinoję apie ją, nenustoja ja naudotis. Ir tai vargu ar stebina.
Šiuolaikinės transporto priemonės turi daugybę funkcijų ir patogumų. Jų tiek daug, kad dažnai net nespėjame jų visų išbandyti. Tai ypač aktualu, kai jos yra paslėptos ir nėra rodomos kaip standartiniai mygtukai. Kalbame ir apie automatinio stabdymo funkciją. Norėdami ją įjungti, turite žinoti, kaip. Kas tai per funkcija?
Ar patogu vairuoti su įjungta „auto hold“ funkcija? Vairuotojai vieną kartą pradeda ir negali sustoti
Įjungta automatinio stabdymo funkcija palaiko slėgį stabdžių sistemoje net ir tada, kai nuimate koją nuo stabdžių. Kad ji veikia, atpažinsite pagal vieną iš prietaisų skydelyje esančių lempučių (žodį „HOLD“ arba raidę „A“ apskritime). Kai kurie vairuotojai prisipažįsta, kad vieną kartą išbandę šią funkciją, ją įjungia dar ir dar kartą. Kodėl?
„Auto Hold“ ne tik sulaiko transporto priemonę vietoje, nereikia įjungti rankinio stabdžio, bet ir padeda važiuojant į nedideles ar didesnes įkalnes. Stabdžiai atsilaisvins tik tada, kai transporto priemonė galės judėti į priekį, o ne atgal. Šią funkciją galite įjungti 3 būdais:
- stipriai spausdami stabdį;
- transporto priemonės nustatymuose;
- paspaudus elektrinio rankinio stabdžio jungiklio mygtuką.
Ką dar reikia padaryti? Sistema neveiks, jei diržai nebus užsegti.
Ar galima visą laiką važiuoti naudojant „auto hold“ funkciją? Kai kurie žmonės vis dar ją naudoja
Daugeliu atvejų, kai įjungta automatinio stabdymo funkcija, ji taip pat įsijungia iš naujo užvedus variklį. Tai reiškia, kad jei norite ją naudoti ilgesnį laiką, nereikia jos kaskart įjungti. Tereikia tai padaryti vieną kartą ir viskas